Roko Prkačin ide po titulu na tri fronta

Mladi 17-godišnji Roko Prkačin, osvajač europskog zlata s hrvatskom U16 reprezentacijom i juniorski prvak ABA lige s Cibonom u sljedeća tri tjedna ima priliku osvojiti naslov prvaka Hrvatske s Vukovima u kadetskoj, juniorskoj i seniorskoj konkurenciji.

Naime, nakon što je sinoć Cibona slavila protiv Cedevite u prvoj utakmici finala HT Premijer lige u kojoj je igrao i Prkačin, Roko je odmah otputovao u Zadar na završnicu prvenstva u konkurenciji kadeta i juniora.

Zbog odlaska u Zadar Roko će propustiti drugu utakmicu seniorskog finala HT Premijer lige protiv Cedevite koja je na rasporedu u petak u 20h.

U nastavku vam donosimo raspored odigravanja završnice PH mlađih dobnih skupina:

23. svibanj 2019. (četvrtak)

Dvorana 3

13:00    PRETKADETI Polufinale 1   KK Cibona – KK Zadar

15:15    PRETKADETI Polufinale 2   KK Cedevita – KK Stoja

Velika dvorana

17:30    JUNIORI Polufinale 1         KK Cibona– KK Split

19:45    JUNIORI Polufinale 2         KK Cedevita – KK Zadar

 

24. svibanj 2019. (petak)

Velika dvorana

10:00    PRETKADETI za 3. mjesto – poraženi para 1-4 protiv poraženog para 2-3

12:15    PRETKADETI za 1. mjesto – pobjednik para 1-4 protiv pobjednika para 2-3

17:00    JUNIORI za 3. mjesto – poraženi para 1-4 protiv poraženog para 2-3

19:15    JUNIORI za 1. mjesto – pobjednik para 1-4 protiv pobjednika para 2-3

Press centar

14:00 – 17:00 – predavanje prof.dr.sc. Slavko Trninić

 

25. svibanj 2019. (subota)

9:30     polaganje cvijeća povodom 24. godišnjice smrti Krešimira Ćosića

Dvorana 3

13:00    DJEČACI polufinale 1   KK Cedevita – KK Vrijednosnice Osijek

15:15    DJEČACI polufinale 2   KA Zadar – KK Stoja

 

Velika dvorana

17:30    KADETI polufinale 1   KK Cibona – KK Split

19:45    KADETI polufinale 2   KK Cedevita – KK Zadar

 

26. svibanj 2019. (nedjelja)

Press centar

9:15 – 11:15  Predavanje Damira Rajkovića i Milana Karakaša

Dvorana 3

11:15    DJEČACI za 3. mjesto – poraženi para 1-4 protiv poraženog para 2-3

13:30    DJEČACI za 1. mjesto – pobjednik para 1-4 protiv pobjednika para 2-3

Velika dvorana

15:45    KADETI za 3. mjesto – poraženi para 1-4 protiv poraženog para 2-3

18:00    KADETI za 1. mjesto – pobjednik para 1-4 protiv pobjednika para 2-3