Košarkaška dijaspora: Odlični Andrić vodio Vrankovića do treće pobjede

I ovoga vikenda mnogi naši igrači diljem Europe bili aktivni na košarkaškim terenima. Posebno su dobri bili Hrvoje Perić i Željko Šakić te tradicionalno Ante Tomić. Damir Markota nije više član njemačkog euroligaša Brose Basketa već je preselio u Španjolsku. Nova destinacija, našeg reprezentativca, krilnog igrača je Bilbao gdje će mu društvo praviti Fran Pilepić i Zoran Vrkić.

Bojan Bogdanović i Luka Žorić poraženi su kod neugodnog Banvita, a Lukša Andrić je odigrao odličnu utakmicu za Turk Telekom koji vodi, bivši hrvatski izbornik, Josip Vranković.

[prank p=”AUSTRIJA” ekipa=””]

Oberwart – UBSC Graz  74:68

Milan Stegnjaić – 27 min, 18 p, 3 sk, 1 as, 1 ol

Wels – strong>Gmunden 68:79

trener Krešimir Bašić

Gussing – Kapfenberg Bulls 69:64

trener Ante Perica

[/prank]

[prank p=”BELGIJA” ekipa=””]

Leuven – Oostende 70:76

Andrija Stipanović – 23 min, 4 p, 3 sk, 1 ol

Dario Giergia – trener

[/prank]
[prank p=”BUGARSKA” ekipa=””]
Beroe – Lukoil Academic 61:82

Jure Lalić – 22 min, 17 p, 1 sk, 1 as, 1 ol
[/prank]
[prank p=”GRČKA” ekipa=””]
Olympiacos – Apollon Patras 93:71

Alen Trepalovac – 7 min, 1 sk

Aris – Panathinaikos 59:75

Roko Leni Ukić – 13 min, 5 p, 3 as, 1 il

GRČKA DRUGA LIGA:

Filathlitikos – Koroivos 73:67

Petar Ćosić – nema podataka
[/prank]
[prank p=”ITALIJA” ekipa=””]
Granarolo Bologna – Umana Venezia 80:87

Hrvoje Perić – 23 min, 12 p, 9 sk, 1 as, 1 bl

Sutor Montegranaro – Cimberio Varese 88:83

Željko Šakić – 28 min, 10 p, 7 sk, 1 as, 1 ol, 1 bl

Vanoli Cremona – Virtus Roma 68:78

Šime Špralja – 24 min, 12 p, 3 sk, 1 as

TALIJANSKA DRUGA LIGA:

Upea Capo d’Orlando – Napoli Basket 85:75

Sandro Nicević – 20 min, 8 p, 2 sk, 1 as, 2 bl
[/prank]
[prank p=”IZRAEL” ekipa=””]

Galil Gilboa – Netanya 63:73

Drago Pašalić – 13 min, 7 p, 5 sk, 1 as
[/prank]

[prank p=”JAPAN” ekipa=””]

Tsukuba Robots – Kumamoto 87:84

Ljubiša Vrcelj – 29 min, 17 p, 3 sk, 3 as

Mitsubishi – Wakayama Trians 76:79

trener Željko Pavličević

[/prank]

[prank p=”KOSOVO” ekipa=””]
Trepca – Peja 67:76

Vedran Morović – nije ulazio u igru

Teo Šimović – 20 min, 4 p, 6 sk, 1 as

trener Danijel Lutz

Signal Prishtina – Bashkimi 94:72

Denis Vrsaljko – 26 min, 15 p, 6 sk

Josip Blajić 33 min, 13 p, 1 sk, 5 as, 1 ol

Dino Erceg – 23 min, 7 p, 5 sk

[/prank]
[prank p=”MAĐARSKA” ekipa=””]
Kormend – Kaposvari 77:78

Hrvoje Puljko – nije bio u momčadi

KTE – PVSK Pannon 79:67

Veljko Budimir – 32 min, 19 p, 6 sk

Marso NYKK – Falco 69:93

Matija Poščić – 28 min, 8 p, 8 sk, 3 as
[/prank]
[prank p=”MAKEDONIJA” ekipa=””]
Lirija – Kumanovo 97:95

Marino Šarlija – 19 min, 6 p, 7 sk, 1 as, 2 il
[/prank]
[prank p=”NIZOZEMSKA” ekipa=””]
GasTerra Groningen – Lieden 70:61

trener Ivica Skelin
[/prank]
[prank p=”NORVEŠKA” ekipa=””]
Centrum – Gimle BBK 56:81

Igor Sedlar – 12 min, 8 p, 2 sk
[/prank]
[prank p=”NJEMAČKA” ekipa=””]
Brose Basket – TBB Trier 94:88

Luka Buntić – nije bio u sastavu

Marin Petrić – nije bio u sastavu

Bayeruth – ALBA 59:81

Leon Radošević – nije nastupao (ozlijeda)

LudwigsburgMBC

Mario Stojić – 28 min, 14 p, 4 sk, 1 as

Hrvoje Kovačević – nije bio u sastavu

trener Silvano Poropat

NJEMAČKA DRUGA LIGA:

Crailsheim – ETB Whnbau  81:95

Marco Buljević – 32 min, 23 p, 2 sk, 4 as

Finke Baskets – Kirchheim  99:80

Ivan Buntić – 5 min – bez učinka
[/prank]
[prank p=”POLJSKA” ekipa=””]
Slask Wroclaw  – Stelmet ZG 74:82

Franjo Bubalo – nije bio u sastavu
[/prank]
[prank p=”RUMUNJSKA” ekipa=””]
Sibiu – Pitesti 91:71

Matija Češković (Sib) – 32 min, 12 p, 3 sk, 2 as, 1 ol

Pankracije Barać- 37 min, 6 p, 5 sk, 3 as, 1 ol

Ante Krapić – 28 min, 13 p, 4 sk

Gaz Metan – CSU Sibiu 70:73

Concordia Chiajna – Craiova 67:93

Zoran Cvjetković – 6 min, bez učinka
[/prank]
[prank p=”RUSIJA” ekipa=””]

Svi naši bili slobodni u ovom kolu

[/prank]
[prank p=”SLOVAČKA” ekipa=””]
Prievidza – Inter Bratislava 70:78

Marko Batina – 34 min, 20 p, 7 sk, 3 as, 1 ol

Dražen Klarić – 31 min, 9 p, 6 sk, 2 as, 1 ol

trener Krunoslav Krajinović

Banska Bystrica – Nitra 94-108

Sven Smajlagić – 43 min, 20 p, 6 sk, 2 as, 1 ol

Iskra Svit – Komarno 81:96

Andrija Hrkač – 17 min, 8 p, 2 sk, 2 as

Saša Janković – 36 min, 17 p, 10 sk, 2 as, 4 ol

Željko Novak – 4 min, 4 p

Levice – Handlova 65:62

Luka Vlaić – 4 min, 1 p, 1 sk
[/prank]
[prank p=”SLOVENIJA” ekipa=””]
Rogaška – Polzela 85:67

Jozo Brkić – 23 min, 7 p, 3 sk

Union Olimpija – Cedevita 69:71

Jakov Vladović – 29 min, 6 p, 3 sk, 5 as, 2 ol

Dražen Bubnič – 5 min, 1 sk

Paolo Marinelli – nije bio u momčadi

Zlatorog – Geoplin 81:84

Frano Marasović (Zla) – nije ulazio u igru

Vjeran Soldo (Geo) – 21 min, 10 p, 3 sk, 1 ol

Stipe Modrić (Geo) – 24 min, 11 p, 5 sk, 2 as 1 ol

Široki – Krka 63:68

Zvonko Buljan – 25 min, 3 p, 9 sk, 3 as, 3 ol

Helios – Maribor Messer 96:68

Igor Marić – 25 min, 10 p , 5 sk, 3 as, 1 ol
[/prank]
[prank p=”ŠPANJOLSKA” ekipa=””]
Real Madrid – Estudiantes 72:57

Dontaye Draper (Rea) – 11 min, 2 as, 2 ol

Marko Banić (Est)- 22 min, 8 p, 4 sk, 2 as, 1 ol

Blusens – Barcelona 77:60

Mario Delaš (Blu) – 21 min, 8 p, 3 sk, 3 as

Ante Tomić (Bar) – 24 min, 3 p, 12 sk, 1 as

Mario Hezonja (Bar) – 2 min, 2 sk

Fuenlabrada – Valencia 76:90

Velimir Perasović – trener

CAI Zaragoza – Juventut 87:83

Damjan Rudež – 21  min, 5 p, 1 sk, 2 as, 1 ol

Bilbao – Unicaja 68:75

Fran Pilepić – 9 min, 3 p, 1 as

Zoran Vrkić – 11 min, 4 p, 3 sk

ŠPANJOLSKA DRUGA LIGA

Cocinas.com – Breogan 82:81

Ante Gospić – 2 min, bez učinka
[/prank]
[prank p=”ŠVEDSKA” ekipa=””]
Norrkoping – Sodertalje utakmica se igra večeras

Toni Bizaca

Dino Butorac

Uppsala – Eco Orebro 83:68

Mario Pešut – nije ulazio u igru
[/prank]
[prank p=”ŠVICARSKA” ekipa=””]

Geneve Lions – Lugano Tigers 66:75

Andrej Štimac (Gen)

Ivan Rudež (Gen) – trener

Marin Bavčević (Lug)

El Massagno – Starwings 78:79

Robert Devčić

Boncourt – Fribourg – El Massagno 73:82

Marko Kraljević

Nema raspoložive statistike za ovo kolo

[/prank]
[prank p=”TURSKA” ekipa=””]
Banvit – Fenerbahče Ulker 91:76

Bojan Bogdanović  – 31 min, 12 p, 2 sk, 3 as, 1 ol

Luka Žorić – 30 min, 8 p, 1 sk, 1 as, 1 0l, 4 il, 2 bl

Bešiktaš – TED Kolejliler 74:78

Tomislav Ružić – 1 min, bez učinka

Tofas – Trabzonspor 83:80

Rok Stipčević – 25 min, 6 p, 2 sk, 2 as, 3 il

Anadolu Efes – Olin Edirne 95:79

Zoran Planinić  – 17 min, 9 p, 5 as, 4 sk, 1 ol

Stanko Barać – nije bio u sastavu

Turk Telekom – Karsiyaka 96:74

Lukša Andrić – 20 min, 19 p, 2 sk, 1 as, 2 ol, 2 il

Josip Vranković – trener

TURSKA DRUGA LIGA:

Maliye Milli – Istanbul DSI 64:77

Nenad Delić – 18 min, 9 p, 2 sk, 3 il
[/prank]

[prank p=”UKRAJINA” ekipa=””]

Mykolaiv – Khimik 62:65

Mateo Kedžo -21 min, 14 p, 1 sk, 1 bl

[/prank]
[prank p=”UJEDINJENO KRALJEVSTVO” ekipa=””]
Cheshire – Glasgow Rocks 90:102

Fran Urli – 16 min, 11 p, 5 sk, 1 as
[/prank]

Ako i dalje ako primjetite da neki igrač nedostaje javite nam na mail crosarka@gmail.com ili na našu Facebook stranicu.


Napomena: Podebljana su imena klubova s našim predstavnicima Oznake: min = minute u igri, p = broj poena, sk = broj skokova, as = broj asistencija, ol = broj osvojenih lopti, bl = broj blokada