Izmjene u rasporedu odigravanja završnice mlađih kategorija

Završni turnir Prvenstva Hrvatske za juniore, kadete i pretkadete održat će se od 17. do 20. svibnja u Zagrebu, dvorana 2 Doma sportova te nas čekaju četiri puna dana ogleda najboljih mladih košarkaša Hrvatske. Premijera formata zajedničkih završnica igrala se prošle godine, a i ove su sezone uvedene novosti.

Tako ćete po prvi puta moći pratiti dva kadetska turnira – završnicu Jedinstvene kadetske lige koja se kao početna karika u piramidalnom sustavu razvoja košarkaša prvi put igrala ove sezone i završnicu Kupa regija kadeta.

U nastavku je izmijenjeni raspored utakmica završnica jer ćete po prvi puta u prijenosu uživo finalne utakmice za prvaka juniora i kadeta iz Jedinstvene kadetske lige moći pratiti Arena sport TV.

17. svibanj 2018. (četvrtak)

12:30    PRETKADETI Polufinale 2   KK Cedevita – KK Cibona

14:45    PRETKADETI Polufinale 1   KK Zadar – KK Split

17:00    JUNIORI Polufinale 1         KK Cedevita – KK Cibona

19:15    JUNIORI Polufinale 2         KK Split – GKK Šibenik

 

18. svibanj 2018. (petak)

09:15    PRETKADETI za 3. mjesto – poraženi para 1-4 protiv poraženog para 2-3

11:30    PRETKADETI za 1. mjesto– pobjednik para 1-4 protiv pobjednika para 2-3

13:45    JUNIORI za 3. mjesto – poraženi para 1-4 protiv poraženog para 2-3

16:00    JUNIORI za 1. mjesto – pobjednik para 1-4 protiv pobjednika para 2-3  – prijenos na Arena sport TV

 

19. svibanj 2018. (subota)

10:00    KADETI KUP REGIJA polufinale 1   HAKK Mladost – KK Ri-Basket

12:15    KADETI KUP REGIJA polufinale 2   KA Osijek – KK ABC Zadar

14:30    KADETI polufinale 1   KK Cedevita – KK FSV

16:45    KADETI polufinale 2   KK Split – KK Cibona

 

20. svibanj 2018. (nedjelja)

11:30    KADETI KUP REGIJA za 3. mjesto – poraženi para 1-4 protiv poraženog para 2-3

14:00    KADETI KUP REGIJA za 1. mjesto – pobjednik para 1-4 protiv pobjednika para 2-3

16:30    KADETI za 3. mjesto – poraženi para 1-4 protiv poraženog para 2-3

18:30    KADETI za 1. mjesto – pobjednik para 1-4 protiv pobjednika para 2-3 – prijenosu uživo na Arena sport TV