Šibenik i Cedevita uvjerljivi prvog dana

U Domu košarke Cedevita odigran je prvi dan juniorske poluzavršnice PH Grupe 1. Natjecanje je raspoređeno na sljedeći način: GRUPA 1: Cedevita Zagreb, Adriatic Split, GKK Šibenik i Podravac Virje, u SD Dubrava GRUPA 2: Kastav, Zadar, Dubrava Zagreb, Borovo, u splitskim Gripama GRUPA 3: Split, Cibona, Zagreb i Ivančica, GRUPA 4: Rudeš, Sonic Puntamika, HKK Vukovar i Kvarner 2010. Finalisti u Zagrebu i Splitu idu na Final Four u zagrebački Dom sportova od 17.05.

Četvrtak 03.06. Dom košarke Cedevita – Grupa 1

KK Cedevita – KK Adriatic Split 119:65 (34:21,25:7,24:18,36:19)

KK Cedevita: Antonio Jordano 14 + 5sk + 7a + 6ukl, Mateo Vidović 6 + 2sk + 6a + 2ukl, Vito Čubrilo 7 + 1sk + 5a, Darko Bajo 24 + 2sk + 1a + 1bl, Lovre Žaja 5, Luka Krajinović, Ante Brzović 13 + 6sk + 1a + 2ukl, Filip Varga Brzica 7, Rok Radović 16 + 5sk + 3a + 3ukl + 1bl, Fran Jacović 7, Matej Bošnjak 6 + 6sk + 1a, Karlo Matković 14 + 6sk + 1a + 1bl, trener Marko Trninić, pom. trener Marijo Bošnjak, predstavnik Mate Psarić, vođa puta Marino Baždarić

KK Adriatic Split: Toni Bašić 1, Krešimir Elez 18 + 3sk + 1a + 1ukl, Lovre Tvrdić 7, Dino Bezmalinović 4, Nikola Batistić 7, Leo Bartolović 5, Ante Mamić 16 + 3sk + 1ukl, Frane Bašić, Duje Topić, Lovre Topić 7, trener Ivan Beram, vođa puta Ivan Jurčević

Livescore: http://www.fibalivestats.com/u/HKS/872087/

GKK Šibenik – KK Podravac Virje 94:60 (30:16,21:17,27:7,16:20)

GKK Šibenik: Ivan Nerber 11 + 2sk + 3a + 2ukl, Ivan Gulin 6 + 4sk + 4a, Josip Marin 11, Luka Skorić 8 + 2sk + 2a + 5ukl, Ivan Živković 2, Martin Jelić 12 + 13sk + 3a, Robin Josip Rajčić 14 + 7sk + 3a, Ivan Šolić 4 + 6sk + 2a, Marko Vlaić 14 + 6sk + 2a + 2ukl, Marin Tomić 12 + 4sk + 1ukl, trener Petar Maleš, vođa puta Robert Dragutin

KK Podravac: Jan Zvonimir Vrdoljak 11 + 10sk, Igor Odobašić, Martin Vedriš 12 + 5sk + 1a + 2ukl, Andrija Cestar 2, Darin Žaja 3, Mateo Balatinec 17 + 1a + 3ukl, Matej Molnar, Bruno Križić 11 + 3sk + 3a + 1ukl, Mario Ratković 4, Antonio Šoš, Petar Sočec, trener Mirko Hrženjak, vođa puta Mirko Slamić

Livescore: http://www.fibalivestats.com/u/HKS/872088/

Ljestvica Grupe 1:

Cedevita 2 (1-1) +54

GKK Šibenik 2 (1-1) +34

Podravac Virje 1 (0-1) -34

Adriatic Split 1 (0-1) -54

Petak 04.06. Dom košarke Cedevita – Grupa 1

16:00 KK Podravac – KK Cedevita

18:15 KK Adriatic – GKK Šibenik

Subota 05.06. Dom košarke Cedevita – Grupa 1

15:00 KK Cedevita – GKK Šibenik

17:15 KK Podravac – KK Adriatic

Nedjelja 06.06. dvorana KK Dubrava

10:30 polufinale 1: prvoplasirani Grupa 1 – drugoplasirani Grupa 2

12:45 polufinale 2: drugoplasirani Grupa 1 – prvoplasirani Grupa 2

17:00 finale: pobjednik polufinale 1 – pobjednik polufinale 2