Odigran treći dan završnice mlađih kategorija

Završen je još jedan “dan mlađih kategorija”.

Donosimo pregled dnevnih rezultata.

19. svibanj 2018. (subota)

KADETI KUP REGIJA polufinale 1 HAKK Mladost – KK Ri-Basket 90:58 (29:16, 15:16, 22:10, 24:16)

HAKK Mladost: Mislav Tatović 3, Patrick Mance 4, Dino Babić 4, Daniel Pavičić 31 + 11sk + 6a + 1ukl + 1bl, Ivan Vukičević 3, Jakov Plavetić 6 + 13sk + 3a + 1ukl + 1bl, Ivan Kramarić 2, Luka Kanižaj 22 + 10sk + 1a, Igor Stanković, Bruno Vuković 7, Andrej Lovrenović 2, Mile Vukušić 6, trener Hrvoje Uroić

KK Ri-Basket: Antonio Mohorić 12 + 8sk + 2a + 5ukl, Matej Marković 2, Lukas Frković, Toni Mohorić 2, Borna Baćac Simper 19 + 11sk, Bojan Baić 7, Vito Smojver 16 + 8sk + 3bl, Leo Grdić, Josip Smojver, Noa Obradović, Paulo Matejčić, trener Stevica Rusmir

Livescore: http://www.fibalivestats.com/u/HKS/875577/

KADETI KUP REGIJA polufinale 2 KA Osijek – KK ABC Zadar 87-57 (26-12, 13-8,20-17,28-20)

KA Osijek: Ivan Starčević 4, Dominik Greganović 20 + 10sk + 10as + 5 ukl, Franco Filipović 19 + 5as, Nikola Mavretić 6, Petar Kozić 6, Marko Galović, Niko Lendić 4, Mihael Mamić 4, Ivo Sušac, Matej Miškić 8, Matej Gerber 6, Marin Jurić, trener Goran Kramarić

KK ABC Zadar: Luka Kasap 2, Lovre Stanović 9, Antonio Sikirić 5, Frane Sladić 4, Luka Ivankov, Pjero Stipanov 16 + 8sk, Petrik Bilić 2, Vito Babin 4, Petar Petković 4, Paško Frančeskini 3, Pave Dunatov 6, Šime Buterin 2, trener Luka Bujas

Livescore: http://www.fibalivestats.com/u/HKS/875578/

KADETI polufinale 1 KK Cedevita – KK FSV 86-63 (32-24, 39-11, 8-16, 17-12)

KK Cedevita: Bruno Strunjak, Dominik Rašić 5, Marin Ikač 2, Haris Mehdić 8, Karlo Lukačić 22 + 12sk + 6as, Marko Farkač 13, Zvonimir Stunja 2, Matej Bošnjak, Rok Radović 15, Vito Strunjak 4, Žarko Parlov 8, Karlo Matković 7, trener Anđelko Matov, pom. trener Luka Pešut

KK FSV: Marko Grbavac 15 + 2ukl, Jan Bušljeta 14 + 2ukl, Matija Grbavac 1, Mislav Kolić 16 + 3ukl, Marko Jurković 8, Luka Šimatović, Marko Čančarević, Anton Turina 2, Lovro Klarić 2, Lucian Bačić 5, Eric Jakovac, Fran Milaković, trener: Mladen Šarčević, pom. trener Marin Brajnović

Livescore: http://www.fibalivestats.com/u/HKS/875579/

 

KADETI polufinale 2 KK Split – KK Cibona 107-119 (24-28, 26-28, 22-30, 33-35)

KK Split: Karlo Fulgosi 8, Lovre Štambuk, Ivan Perasović 26 + 6sk, Roko Gizdavčić 31 + 5sk + 3ulk, Andrej Barac, Ivan Rogošić, Stipe Omrčen 5, Duje Putnik 6, Frane Maršić, Ante Perkušić 20, Ante Jukić, Viktor Šarić 11, trener Srđan Subtoić, pom. trener Miroslav Bubić

KK Cibona: Filip Paponja, Leo Menalo, Vito Vujović, Sandro Rašić 28, Roko Prkačin 29 + 13sk + 2ukl + 3blk, Filip Kalajžić, Roko Škarica 7, Hrvoje Majcunić 14, Lukša Buljević 19, Lovro Gnjidić 11, Mislav Majić 11, Lovro Hajdinović, trener Ante Samac, pom. trener Damir Mijković

Livescore: http://www.fibalivestats.com/u/HKS/875580/

20. svibanj 2018. (nedjelja)

11:30 KADETI KUP REGIJA za 3. mjesto – KK ABC Zadar – KK Ri-Basket
14:00 KADETI KUP REGIJA za 1. mjesto – HAKK Mladost – KA Osijek

16:30 KADETI za 3. mjesto – KK FSV  KK Split
18:30 KADETI za 1. mjesto – KK Cedevita – KK Cibona