Prvi dan završnice nije mogao bez drame

Završen je prvi dan završnice mlađih kategorija.

PRETKADETI Polufinale 1 KK Cedevita – KK Cibona 89-83 (28-27, 20-19,19-20,22-17)

KK Cedevita: Stjepan Kalamiza 8, Borna Dramalija 18 + 8sk + 5a + 3ukl, Bojan Tišma, Luka Krajinović 20 + 2sk + 3as, Florijan Sabljić 4, Lovre Škara, Borna Pavičić 2, Fran Kosor 2, Luka Kujundžić 2, Marko Suknaić, Ivica Lebeda 10, Andre Skelin 23 + 11sk + 4as + 1ukl + 1 blk, trener Nenad Kukić, pom. trener Nikša Strika

KK Cibona: Lovro Hajdinović 20 + 10sk + 6as + 4ukl, Vito Vujović 14, Jakov Križan 4, Timur Šabić 24 + 6sk + 2as + 2ukl, Roko Mirković, Filip Kalajžić 9, Luka Kumanović 8, Lovro Prkačin, Marko Vučić 2, Andro Kodžoman 2, Mihael Linde, Grgur Brčić, trener Damir Miljković, pom. trener Ante Samac

Livescore: http://www.fibalivestats.com/u/HKS/875527/

PRETKADETI Polufinale 2 KK Zadar – KK Split 93-68 (22-6, 21-19,24-21,26-22)

KK Zadar: Vito Krševan Milin 1, Domagoj Horvat 7, Krševan Klarica 18 + 11sk + 3ukl + 2blk, Marko Viduka, Mikolaj Klimontowicz 5, Lovre Klarić 9, Andrija Baljak, Lovre Rančev, Duje Brala 35 + 17sk + 3as + 3ukl, Maksim Matulina 13, Vid Jovančević 2, Bruno Šantić 3, trener Jurica Ružić, pom. trener Petar Popović

KK Split: Josip Pekas 11, Francesco Tritella 8, Antonio Šantić 9, Ivan Bošnjak 6, Bruno Tomić 17 + 10sk, Duje Zebić, Marko Sunara, Ivan Prug, Duje Ujević 3, Filip Mamić, Matej Cikojević 8, Duje Lisica 6, trener Luka Škeva

Livescore: http://www.fibalivestats.com/u/HKS/875528/

JUNIORI Polufinale 1 KK Cedevita – KK Cibona 103-87 (26-20, 34-21, 21:30, 22:16)

KK Cedevita: Antonio Jordano 22+7sk+5as+4ukl, Mateo Vidović 13, Vito Čubrilo 1, Darko Bajo 18+6sk+3as, Lovre Žaja, Luka Krajinović, Ante Brzović 10+9sk+4as, Filip Varga Brzica, Rok Radović 9, Fran Jacović 7, Matej Bošnjak 14+6sk+3as, Karlo Matković 9, trener Marko Trninić, pom. trener Marijo Bošnjak

KK Cibona: Roko Prkačin 27+10sk+3as+3ukl, Sandro Rašić 4, Mislav Majić 6, Lovro Gnjidić, Lukša Buljević, Roko Škarica, Leo Menalo, Dino Bistrović 22+4sk+3ukl, Danko Branković 6, Luka Cvitanović,  Danijel Sedlo, Antonio Jularić 22+8as, trener Ante Samac, pom. trener Damir Miljković

livescore: http://www.fibalivestats.com/u/HKS/875561/

JUNIORI Polufinale 2 KK Split – GKK Šibenik 78-82 (20-19, 18-22, 15:24, 25:17)

KK Split: Mario Rajčić, Lovre Runjić 4, Viktor Šarić 2, Roko Gizdavčić 4, Ivan Perasović 6, Ivan Omrčen 8+2sk+3as, Gabriel Marić 17+7sk, Ivan Vrgoč 9+6sk+3as, Ante Kokan 3, Bruno Rebić 20+7as+6sk, Marko Plazonić, Luka Radoš 5+4as, trener Milan Karakaš

GKK Šibenik: Toni Nakić 25+11sk+3as, Domagoj Šarić 20+4sk+2as, Ivan Gulin 7, Martin Jelić 5, Marko Vlaić 12+6sk, Lovre Knežević, Josip Marin 9, Ivan Nerber, Ivan Šolić, Luka Skorić, Robin Josip Rajčić 4, trener Petar Maleš, pom. trener Miro Jurić

livescore:http://www.fibalivestats.com/u/HKS/875562/

18. svibanj 2018. (petak)

09:15 PRETKADETI za 3. mjesto Cibona – Split
11:30 PRETKADETI za 1. mjesto Cedevita – Zadar
13:45 JUNIORI za 3. mjesto – Cibona – Split
16:00 JUNIORI za 1. mjesto – Cedevita – Šibenik

19. svibanj 2018. (subota)

10:00 KADETI KUP REGIJA polufinale 1 HAKK Mladost – KK Ri-Basket
12:15 KADETI KUP REGIJA polufinale 2 KA Osijek – KK ABC Zadar
14:30 KADETI polufinale 1 KK Cedevita – KK FSV
16:45 KADETI polufinale 2 KK Split – KK Cibona

20. svibanj 2018. (nedjelja)

11:30 KADETI KUP REGIJA za 3. mjesto – poraženi para 1-4 protiv poraženog para 2-3
14:00 KADETI KUP REGIJA za 1. mjesto – pobjednik para 1-4 protiv pobjednika para 2-3

16:30 KADETI za 3. mjesto – poraženi para 1-4 protiv poraženog para 2-3
18:30 KADETI za 1. mjesto – pobjednik para 1-4 protiv pobjednika para 2-3 Arenasport TV