Zadar i Cedevita prvi do zlatnih odličja

Mladi Zadrani osvojili su naslov prvaka države u kategoriji pretkadeti, dok su u juniorskoj konkurenciji košarkaši Cedevite nadigrali Šibenčane.

18. svibanj 2018. (petak)

PRETKADETI za 3. mjesto KK Cibona – KK Split 90-69 (18-15, 17-23, 26-13, 29-18)

KK Cibona: Lovro Hajdinović 19+5sk+4as, Vito Vujović 15+11sk+3as, Jakov Križan 2+9sk+4as,Timur Šabić 16+8sk, Roko Mirković, Filip Kalajžić 4, Luka Kumanović 19+4sk, Lovro Prkačin, Marko Vučić 12+9sk+4as, Andro Kodžoman, Mihael Linde 3, Grgur Brčić

KK Split: Matej Cikojević, Josip Pekas 13+8sk+3as, Franceslo Tritella 7, Antonio Šantić 10+13sk, Ivan Bošnjak 13, Bruno Tolić 13+5sk, Duje Zebić 2, Marko Sunara 4, Ivan Prug 3, Marko Čevra 1, Filip Mamić, Duje Lisica 3

livescore: http://www.fibalivestats.com/u/HKS/875537/bs.html

PRETKADETI za 1. mjesto KK Cedevita – KK Zadar 65-88 (10-23, 20-25, 15-20, 20-20)

KK Cedevita: Stjepan Kalamiza 4+7sk+3as, Borna Dramalija 7+6sk, Bojan Tišma, Luka Krajnović 13+6sk, Florijan Sabljić, Lovre Škara 4, Borna Pavičić 2, Fran Kosor 6, Luka Kujundžić 8, Gianluca Kakarigi 4, Ivica Lebeda 10+5sk+4as, Andre Skelin 7, trener Nenad Kukić, pom. trener Nikša Strika

KK Zadar: Vito Krševan Milin 3, Domagoj Horvat 8+5sk+3as, Krševan Klarica 15+8sk, Marko Viduka, Mikolaj Klimontowicz 5, Lovre Klarić 20+5sk+3as, Andrija Baljak, Lovre Rančev, Duje Brala 28+20sk, Maksim Matulina 9, Vid Jovančević, Bruno Šantić, trener Jurica Ružić, pom. trener Petar Popović

livescore: http://www.fibalivestats.com/u/HKS/875538/

JUNIORI za 3. mjesto KK Cibona – KK Split 82-112 (21-26, 15-32, 24-30, 22-24) 

KK Cibona: Leo Menalo 3, Roko Škarica 3, Antonio Jularić 13 + 7as, Sandro Rašić 10, Roko Prkačin 7, Dino Bistrović 23 + 7sk, Luka Cvitanović, Danijel Sedlo 2, Lukša Buljević 14, Lovro Gnjidić 3, Mislav Majić, Danko Branković 4 + 5sk

KK Split: Bruno Rebić 13 + 8as, Ante Kokan 5, Ivan Perasović 16 + 7sk, Mario Rajčić 7, Luka Radoš 8 + 5sk, Ivan Omrčen 6, Gabriel Marić 16 + 4ukl, Ivan Vrgoč 9 + 3sk, Marko Plazonić 2, Lovre Runjić 17 + 4ukl, Viktor Šarić 2, Roko Gizdavčić 11

livescore: http://www.fibalivestats.com/u/HKS/875563/

JUNIORI za 1. mjesto KK Cedevita – GKK Šibenik 80-74 (20-25, 22-13, 12-20, 24-16)

KK Cedevita: Antonio Jordano 15, Mateo Vidović 11 + 6sk + 6as, Vito Čubrilo 5, Darko Bajo 15 + 7sk + 4as, Lovre Žaja, Luka Krajinović, Ante Brzović 4, Filip Varga Brzica, Rok Radović 3, Fran Jacović 10, Matej Bošnjak 6 + 5sk, Karlo Matković 11 + 9sk, trener Marko Trninić, pom. trener Marijo Bošnjak

GKK Šibenik: Ivan Nerber 5, Domagoj Šarić 17 + 6as, Lovre Knežević, Josip Marin, Ivan Gulin 18, Toni Nakić 15 + 7sk + 7as, Martin Jelić 6, Ivan Živković, Robin Josip Rajčić 6, Ivan Šolić, Marko Vlaić 7, trener Petar Maleš

livescore: http://www.fibalivestats.com/u/HKS/875564/