Antitalenti jedina neporažena ekipa Division I!

Nakon gotovo mjesec dana natjecanja u CroHoops amaterskoj košarkaškoj ligi prilično je jasno da ćemo svjedočiti do sad najuzbudljivijoj i najizvjesnijoj sezoni u desetogodišnjoj povijesti natjecanja. Prognoziranje pobjednika u svim susretima u Division I postalo je nezahvalna disciplina i za najveće poklonike natjecanja, pogotovo nakon što su prošlosezonski finalisti Division II Antitalenti (4-0) i HAKK Mladost (3-1) zasjeli na sam vrh tablice natjecanja u Division I, te klasu potvrdili pobjedama nad prošlosezonskim finalistima – prvacima Optikom Sokol Stenjevec (3-1) i Građevinskim fakultetom (3-1). Sjajnu košarku u natjecanju bez izrazitog favorita iz kola u kolo prezentiraju i trostruki prvaci Savica City (3-1), dok dvostruki prvaci Jankomir Transformersi (2-2), u za njih tranzicijskoj sezoni pomlađivanja, još uvijek traže rezultatsku konstantu.

Natjecanje u Division II zasad je obilježila dominacija svojevrsnog amaterskog Dream Teama, sastava Fenix (generacijski povezane skupine igrača iz nekadašnje Akademije Ace Petrovića KK Fenix) koji su već u ovoj fazi natjecanja, od strane većine voditelja ekipa, proglašeni glavnim favoritom za ulazak u finale. Uz Fenix jedini neporaženi sastav Division II jest Stožer XII (3-0), prošlosezonski član Division I koji je prema dosad prezentiranom na najbolji mogući način kapitalizirao svoje iskustvo. Na vrh tablice Division III zasjela je poletna studentska ekipa FER Hacklera (3-0) u čijim redovima briljira nekadašnji igrač KK Agrodalm, Andrej Ceraj.

CroHoops Division I – rezultati 4. kola
Optika Sokol Stenjevec vs. Antitalenti 59:84
AKK Trešnjevka vs. Jankomir Transformers 86:93 (OT)
Građevinski fakultet vs. Invicta 58:57
Rude Boys vs. Kušlanova 100:73
Dubrava Yellow Hill vs. Savica City 70:97
HAKK Mladost vs. Bosco 94:91

Najbolja petorka 4. kola CroHoops Division I
Luka Cindrić, Antitalenti (1)
Ivan Bilić, HAKK Mladost (1)
Ivan Gogić, Jankomir Transformers (3)
Ivan Piasevoli, Građevinski fakultet (1)
Filip Vranješ, Rude Boys (1)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola

 

CroHoops Division II – rezultati 3. kola
Baric & Sons vs. La Perla 66:64
Feniks vs. Slobosonics 70:61
Volovcica Lions vs. Stožer XII 69:75
SKK Šibenik vs. Downtown Assassins 95:68
SLOBODNI: Legionari

Najbolja petorka 3. kola CroHoops Division II
Goran Pavlov, La Perla (1)
Marko Stipanović, Downtown Assassins (1)
Ivan Baljkas, SKK Šibenik (2)
Vjeko Katić, Stožer XII (1)
Hrvoje Sertić, Fenix (1)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola

 

CroHoops Division III – rezultati 3. kola
The White Mamba vs. Uncle Drew’s Young Bloods 65:73
FER Hackleri vs. TVZ 100:61
Buzin 22s vs. Klaicheva Five 51:59

Najbolja petorka 3. kola CroHoops Division III
Lovre Barešić, Buzin 22s (3)
Matko Ribičić, Uncle Drew’s YoungBloods (1)
Filip Labrtić, Klaicheva Five (1)
Tomislav Šimunović, TVZ (3)
Andrej Ceraj, FER Hackleri (3)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola

 

Više informacija o atraktivnom i dinamičnom natjecanju možete saznati na crohoops.com.