Zaključeno 5. kolo Druge muške lige Jug

U nastavku su rezultati petog kola, raspored šestog te tablica poretka Druge muške lige Jug

17. KK “OMIŠ Č.T. ” – KK “MISLAV”  109 : 73  (22:13;28:21;21:15;38:24)

    KK “Omiš Č.T.”: Srzić 3, Zonjić 5, Jurčević 14, Rogošić, Kulić Nikolić 15, Lončar, Mimica 35,

Bokšić 7, Čepić 7, Mušac, Vučica 11, Matijević 12.

KK “Mislav“: Batistić 14, Petrošić 15, Jakoliš 4, Tvrdić 9, Vitaljić 12, Jerčić, Alebić, Marinović 5,

Udiljak 12, Šiško 2.

 

 

18. KK “DIADORA” – KK “D. PETROVIĆ”  101 : 64  (25:14;16:16;31:20;29:14)

KK “Diadora”: Kucelin, Mrkić 23, Segarić 4, Gospić 9, Mikić 5, Fatović 5, Zrilić 15, Marin 4,

Butić 16, Marčev 15, Troskot, Vidaić 5.

KK “Dražen Petrović ”: Pleadin 2, Knežević 2, Tomić 6, Klepo 8, Gulin 16, Carević, Skorić 5,

Klarin 5, Ivišić 11, Vlaić 9.

 

19. KK “CETINA” – KK “SVEUČ. U ZADRU”  74 : 66  (23:20;14:13;14:18;23:15)

KK “Cetina”: Dukić 22, Dukić M. 2, Žuro, Šipić Bruno 13, Vukas 25, Dukić D., Vukas, Grizelj 5,

Jagnjić, Šipić 7, Šipić T., Matić.

KK “Sveučilište u Zadru”: Marcelić 18, Hordov 11, Ivišić I. 2, Smoljn, Meštrić 11, Buterin,

Ivišić R. 1, Jadrijev 14, Korman 9, Kasunić, Knežević.

 

20. KK “SUKOŠAN” – KK “SOLIN”   84 : 78 (15:22;18:20;24: 9;27:27)

KK “Sukošan”: Brković, Pavić 14, Vanjak T., Nadinić, Knežević 27, Dević 10, Bašić, Čirjak 26,

Dugandžić, Hrabrov 3, Vanjak M.L., Peljušić 4.

KK “Solin”: Vuković 15, Ćosić, Jeličić 10, Staničić, Petrašić 15, Mamić 3, Jukić 26, Šarac 7,

Duvnjak, Nenadić 2.

 

                    TABLICA DRUGE MUŠKE LIGE „JUG“
KK «OMIŠ Č.T.» 5 5 0 456 : 341 10
KK «DIADORA» 5 4 1 388 : 333 9
KK «CETINA» 5 3 2 345 : 361 8
KK «SUKOŠAN» 5 3  2 343 : 368 8
KK «SOLIN» 5 2 3 401 : 355 7
KK «MISLAV» 5 2 3 367 : 378 7
KK «SVEUČ. U ZADRU» 5 1 4 362 : 377 6
OKK «DRAŽEN PETROVIĆ» 5 0 5 348 : 497 5

 

 

 6. KOLO  DRUGE MUŠKE LIGE „JUG“

 

Utakmica br. 21. KK “MISLAV“ – KK “SOLIN“ 

Datum:           09.12.18.      Sat: 17,00

Dvorana:       dv.KK Split,  Split  

 

Utakmica br. 22. KK “SVEUČ. U ZADRU“ – KK „SUKOŠAN“

Datum:           07.12.18.      Sat:20 ,30 

Dvorana:       Višnjik 3,  Zadar

 

Utakmica br.23. KK “DRAŽEN PETROVIĆ“ –  KK“CETINA“

Datum:           09.12.18.      Sat:  12,00

Dvorana:       Baldekin,  Šibenik

 

Utakmica br. 24.       KK “OMIŠ Č.T.“ – KK “DIADORA“

Datum:           08.12.18.        Sat:  18,00

Dvorana:       dv. Ribnjak, Omiš