Druga liga Sjever: Podravac ne zna za poraz

Kompletirano je 6. kolo Druge lige Sjever. Prema izvješću povjerenika stiglo je i službeno priopćenje:

26. KK”LABRADA 1970-ŽURKO” TrakošćanKK ”MEĐIMURJE” Čakovec

ODGOĐENA

27. KK ”VINDIJA” VaraždinKK “VIROVITICA” Virovitica

59 : 92 (12:16,12:21,18:34,17:21)

Dvorana ARENA u Varaždinu.

Datum: 25.11.2018.  
 PRVI SUDAC: VEDRAN VEDRIŠ (Novigrad Podravski)
 SUDAC: DANIJELA KORADE (Križevci)
SUDAC: MATIJA STAMBOLIJA (Koprivnica)
 OPUNOMOĆENIK: ŽELJKO KANTAR (Križevci)
kk vindija: Jakšić I. 6 (2×3), Labaš I. 0, Pizek H. 10 (1×3), Bađun M. (cap) 7, Grđan V. 4, Kapustić M. 21, Kuparić K. 6, Cesarec M. 3 (1×3), Kraljević S. 0, Fumić P. 2,

TRENER: Dražen Cesar

kk virovitica: Petrović M. 2 Pavlović A. 24 (1×3), Ferenčević M. 26 (4×3), Petrović S. 24 (1×3), Gverić M. (cap) -, Denić T. 4, Balić A. 4, Sabo D. 8, Mataković T. – Gorički T. -,

TRENER: Nenad Vajagić

28. KK”IVANČICA” IvanecKK “KOPRIVNICA” Koprivnica

78 : 82 (29:17,22:20,8:24,19:21)

Dvorana SREDNJA ŠKOLA u Ivancu.

Datum: 24.11.2018.  
 PRVI SUDAC: ŽARKO KOVAČEVIĆ (Čakovec)
 SUDAC: MATKO NAKIĆ (Varaždin)
SUDAC: VITO TOTIĆ (Čakovec)
 OPUNOMOĆENIK: DEJAN MARĐETKO (Kotoriba)
kk IVANČICA: Putar L.  12 (1×3), Smontara Kr. 16 (1×3), Zidar K. -, Morović E. 2, Perković I. -, Saymeldahr R. 0, Bigec J. 2, Kušinec N. -, Rožman F. 25 (2×3), Ostoić E. 0, Taučer R. 6, Rajh L. (cap) 17 (3×3),

TRENER: Zlatko Manjerović

kk KOPRIVNICA: Beljan V. 21 (2×3), Mihoković R. 5 (1×3), Jančijev Z. 17 (1×3), Mihoković D. 8, Buković K. 6 (2×3), Antolić G. (cap) 10, Balaško J. 13 (3×3), Stajku A. 0, Šenvald T. 2, Periša V. -,

TRENER: Boris Kapusta

29. KK”RADNIK” KriževciKK “GRAFIČAR” Ludbreg

94 : 101 (26:29,22:22,20:29,26:21)

Dvorana OSNOVNA ŠKOLA „LJ.MODEC“ u Križevcima.

Datum: 25.11.2018.  
 PRVI SUDAC: MARIN KUMRIĆ (Varaždin)
 SUDAC: VELIMIR HIRŠ (Varaždin)
SUDAC: ALEKSANDAR PROTIĆ (Lepoglava)
 OPUNOMOĆENIK: DRAŽEN ŠPIRANEC (Čakovec)
kk radnik: Nervo D. (cap) 32 (7×3), Turković F. 0, Kurpez M. 6, Beljo D. -, Martinčić I. 22, Podhraški K. 0, Kirin M. 14 (3×3), Svoboda N. 15 (1×3), Jukić M. 5, Bindić L. 0,

TRENER: Ante Tomas

kk grafičar: Nakić A. 13 (1×3), Svaty A. 7 (1×3), Dijanušić B. 25, Vađunec B. 3, Prprović L. 19 (2×3), Siladić L. (cap) 17 (3×3), Turek R. 15 (3×3), Križanić S. -, Hrelec N. 2, Mikec D. -, Mužic L. -, Radiković P. -,

TRENER: Danijel Papp

30. KK “PODRAVAC” VirjeKK “BJELOVAR” Bjelovar

129 : 70 (39:19,36:15,28:22,26:14)

Dvorana SŠD u Virju.

Datum: 24.11.2018.  
 PRVI SUDAC: ANDREJ ANTOLIĆ (Bjelovar)
 SUDAC: KRUNOSLAV PERČIĆ (Mihovljan)
SUDAC: MARIN BOGDANIĆ (Strahoninec)
 OPUNOMOĆENIK: DRAŽEN MATI (Goričan)
kk PODRAVAC: Zadravec S. 19 (1×3), Vedriš M. 31 (1×3), Balatinec M. 14 (1×3), Šestak N. 16 (1×3), Križić B. 11, Baruškin M. 2, Cestar A. 6 (2×3), Matoić T. 7 (1×3), Kodba B.  1, Odbašić I. 10, Kenđelić A. (cap) 3 (1×3), Maslić T. 11,

TRENER: Mirko Hrženjak

kk BJELOVAR: Virnjanin B. (cap) 20, Bosanac L. 11 (1×3), Geček P. 11 (1×3), Feješ S. 2, Lukčin M. 17 (2×3), Dašek D. 4,  Vuković F. 2, Ljubin L. -, Jug M. 2, Benkus P. -, Vurušić F. 0,

TRENER: Damir Krpan

dR

1. Podravac 6 6 0 652 389 263 12
2. Grafičar 6 5 1 510 449 61 11
3. Koprivnica 6 5 1 441 425 16 11
4. Virovitica 6 3 3 393 378 15 9
5. Ivančica 6 3 3 496 523 -27 9
5. Međimurje 5 3 2 416 385 31 8
7. Radnik 6 1 5 436 495 -59 7
8. Bjelovar 6 1 5 458 562 -104 7
9. Vindija 6 1 5 359 504 -145 7
10. Labrada 1971-Žurko 5 1 4 371 422 -51 6