Agrodalm pregazio Grafičar

Agrodalm je na domaćem terenu stigao do osme pobjede u Prvoj ligi. Do novih bodova stigli su uvjerljivom pobjedom na Grafičarom iz Ludbrega pa su privremeno zasjeli na drugo mjesto ljestvice, s omjerom 8-3. Grafičar se nalazi na devetom mjestu s omjerom 3-8. Utakmica je bila jednosmjerna od samoga početka. Domaćini su već nakon deset minuta imali osjetnije vodstvo koje su iz minute u minutu povećavali. Drugo poluvrijeme bilo je rutinsko odrađivanje posla, bez ikakve rezultatske neizvjesnosti, a vrijedi istaknuti Ribarićev triple-double učinak kod Agrodalma.

Prva liga, 11. kolo, 27. siječnja

Agrodalm – Grafičar 101:70 (28:19, 19:11, 27:21, 27:19)

(Mijić 23, Baran 20, Ribarić 18 (11sk, 10as), Ceraj 10, Žužul 10 – Prpović 26, Nakić 16, Novak 13, Petrović 13)

Grafičar nije imao niti jedno vodstvo tijekom utakmice, niti na samome početku. Početnih 2:2 ubrzo se pretvorilo u 11:2 na krilima Žužula i Salopeka i tu su stvari praktički bile riješene. Grafičar je održao minus devet nakon prve dionice, a u nastavku je uslijedio totalni pad. Prednost je rasla iz minute u minutu, a na poluvrijeme se otišlo s plus 17 za domaćine. Drugi dio utakmice je bio više u revijalnom tonu, bez pretjerano agresivnih obrana. Zagrepčani su mirno utakmicu priveli kraju.