Bogdanović bolji od Hezonje u hrvatskom derbiju, brutalna partija Dončića

Sinoć je na NBA parketima igran hrvatski derbi između New York Knicksa i Indiana Pacersa. Pobijedili su domaći Pacersi rezultatom 110:99. U redovima pobjedničke momčadi najbolji je bio Victor Oladipo s 26 poena, osam skokova, sedam asistencija i pet ukradenih lopti, Myles Turner je zabio 24, dok je naš Bojan Bogdanović zabio 12 poena uz 4 skoka i tri asistencije. New York je predvodio Enes Kanter s 20 poena i 15 skokova, Tim Hardaway Jr. je dodao 19 poena, a Dubrovčanin Mario Hezonja je za 13 minuta igre zabio dva poena.

Ante Žižić i Ivica Zubac su također sinoć upisali minutažu. Žižić je u porazu Clevelanda od Philadelphije igrao 17 minuta, pri čemu je zabio sedam poena uz dva skoka, jednu asistenciju i jednu ukradenu loptu, dok je Zubac u porazu Lakersa protiv Wizardsa, upisao sedam minuta uz učinak od 4 poena, dva skoka i jednu asistenciju.

Dallas Mavericksi su izgubili od Sacramenta, a vrlo zapažene role su imali Bogdan Bogdanović i Nemanja Bjelica u dresu Kingsa te rookie Dallasa Luka Dončić, koji je odigrao odličnu utakmicu.

Bogdanović je zabio 15 poena uz sedam skokova i pet asistencija, Bjelica je zabio 15 poena uz 10 skokova, a Dončić je zabio 28 poena uz šest skokova i devet asistencija.