Braća Ball prekinula negativni niz

Cijeli cirkus oko dolaska braće Ball u Litvu “nije sjeo” Vytautasu na pravi način. Nakon dva mjeseca dugog posta, litavska momčad je napokon uspjela doći do pobjede. U susretu nacionalnog prvenstva Vytautas je na gostovanju porazio Šiauliai rezultatom 97:95. Zanimljivo, ovo je prva utakmica u kojoj su LiAngelo i LaMelo započeli u početnoj petorci.

LiAngelo je odigrao koliko-toliko dobru utakmicu ubacivši 13 poena, dok je LaMelo u prvome dijelu odigrao sveukupno osam minuta u kojih se nije proslavio pa ga je trener u nastavku ostavio na klupi. Ocu LaVar se nije svidjelo držanje ‘Mela na klupi, no vrijedi istaknuti kako je ‘Gelo u četvrtoj čevrtini pogodio neke važne šuteve koji se mogu vidjeti u videu ispod.