Brokeri u neizvjesnoj završnici slomili Zabok

Vrijednosnice odlično otvaraju utakmicu, u prvoj četvrtini zabijaju čak 31 koš, a Zabok upisuje 20. U drugu četvrtinu gosti su krenuli bolje i agresivnije, no ne smanjuju puno vodstvo Brokera te prvo poluvrijeme završava s 50:43.

Drugo poluvrijeme bolje otvara ekipa Zaboka, dok su Brokeri počeli slabiti. U 24. minuti tricom Marića Zabok izjednačuje za 54:54, nekoliko minuta su držali vodstvo te treća četvrtina završava vodstvom Zaboka za 61:62. U posljednjoj četvrtini igralo se koš za koš. Minutu i pol prije kraja bilo je izjednačeno 76:76, nakon čega Paić zabija za 78:76, te Jordano iz slobodnog bacanja za konačnih 79:76.

Za ekipu Vrijednosnica najviše su zabili Jordano 24, Kujundžić 20, Paić 13, a za ekipu Zaboka Črnjević 23, Petar Marić 19 i Gabriel Marić 13.