Cedevita svladala Petrol Olimpiju

U susretu desetog kola regionalne košarkaške ABA lige Cedevita je kao domaćin odnijela pobjedu nad Petrol Olimpijom s rezultatom 95:82.

Prva četvrtina utakmice za Olimpiju je bila poprilično dobra te su u nekoliko navrata imali devet koševa prednosti.
Ipak, prva dionica završena je izjednačenjem (27:27).

Daljnji tijek utakmice bio je dosta dinamičan te su se obje momčadi neprestano izmjenjivale u vodstvu. No, nijedna ekipa nije uspjela ostvariti neku značajniju prednost.

Posljednja četvrtina bila je presudna kada je Cedevita pet minuta prije završetka susreta podigla rezultat na plus 14 i zasluženo odnijela pobjedu.

Kod pobjedničke ekipe dominirali su Amerikanci James Bell s 23 i Justin Cobbs s 20 koševa, dok su se kod Olimpije posebno istaknuli Jan Špan s 20 te Mirza Begić s 14 poena.