Cibona poražena u Podgorici

Budućnost Voli ispratila je Cibonu natrag u Zagreb bez pobjede. Crnogorska momčad slavila je rezultatom 87:64 u dvorani Morača u utakmici u kojoj Cibona nije imala previše šansi. Budućnost je bila bolji suparnik tokom cijelog susreta i na kraju je zasluženo odnijela pobjedu.

Cibona je dobro ušla u susret te je povela, ali vodstvo nije uspjela dugo zadržati, svega tri-četiri uvodne minute (13:14). Domaćini su zaključili prvih deset minuta serijom 13:4 te su preko Hassana Martina odlično nastavili u drugoj dionici te se na poluvrijeme otišlo s 51:26. Dobru rolu odradio je Danilo Nikolić na otvaranju drugog dijela pa je Budućnost pobjegla na 20+ razliku.

Vukovi nisu više imali šanse te rezultat do kraja utakmice nije dolazio u pitanje. U samoj završnici je Velićeva momčad ipak ublažila poraz u kojem su se istaknuli Filip Bundović sa 17 poena i Josip Bilinovac s 15 poena. Hassan Martin je sa 16 poena i 9 skokova bio najefikasniji igrač Budućnosti. Bivši Vitamin Cobbs priključio se s 12 poena, a Luka Božić odigrao je 15 minuta te je postigao 2 poena.

Budućnost Voli – Cibona 87:64