Cibona razbila VROS

Cibona je u sedmom kolu HT Premijer lige ugostila VROS Osijek. “Vukovi” su velikom serijom u trećoj dionici pobjegli na nedostižnu prednost i tako riješili utakmicu. Završilo je rezultatom 86:61.

HT Premijer liga, 7. kolo, 17. studeni:

Cibona – Vrijednosnice Osijek 86:61 (17:17, 25:19, 27:6, 17:19)

Cibona: Tomas 1, Rozić 5, Žorić 14, Bošnjak 12, Melvin 6, Novačić 7, Gospić 7, Ljubičić, Mandić 3, Bilinovac 9, Uljarević 13, Ćorić 7

VROS: Markulin 14, Anzulović, Krajina 6, Taylor 14, Jois 17, Došen 7, Boban, Bačić 3, Vrkić, Turalija, Levison

Osječani bez kapetana, Aljoše Šarca, nisu imali šanse. Gosti su se u igri držali do poluvremena ali Cibona sjajnom igrom, prvenstveno u obrani, ostavlja VROS na samo šest poena u trećoj dionici. Tako su domaćini riješili utakmica pa je posljednjih deset minuta bilo samo rutinsko odrađivanje posla.