Cibona teško poražena kod kuće od FMP-a

Cibona je u 3.kolu ABA lige u KC Dražen Petrović ugostila momčad FMP-a.

Vukovi su dobro ušli u utakmicu, raspoložen je bio Novačić, koji je svoju momčad odveo do +8. Međutim, krajem 1/4 gosti se bude i nakon deset minuta na semaforu je bilo 16:16.

U drugoj četvrtini gledali smo rascjepkanu igru, s puno promašaja i čvrstim obranama. FMP je na veliki odmor otišao s prednosti od 30:33.

Reath i Jeremić predvodili su FMP koji je početkom zadnje četvrtine otišao na dvocifrenu prednost, Vukovi nisu imali odgovor te su poraženi rezultatom 63:81.

Cibona je tako regionalnu ligu otvorila sa skorom 0:3, a slijedi gostovanje u Zadru, pa domaća utakmica protiv Zvezde, a već sutra utakmica prvenstva protiv Splita.

Najbolji pojedinac Velićeve momčadi bio je Novačić s 10 poena, dok je za FMP Reath ubacio 19.

CIBONA:FMP  63:81  (16:16,14:17,21:24,12:24)