Acin Brazil upisao novu pobjedu!

Nakon što su iznenadili Grke, košarkaški Brazila na čelu s Acom Petrovićem, svladali su i Crnu Goru rezultatom 84:73. Brazil je tako grupnu fazu SP-a zaključio sa stopostotnim pobjedničkim učinkom.

U početku utakmice gledali smo napadački vrlo raspoložene momčadi, gdje nitko nije stvorio osjetniju prednost. Na poluvremenu je bilo +5 za Brazil, a ključnim se pokazao furiozni ulazak u drugi dio utakmice brazilske momčadi, kad su za samo 5 minuta ubacili 16 poena.

Do kraja susreta, Crnogorci nisu ozbiljnije zaprijetili, a Acini momci su mirno priveli susret kraju, upisavši sigurnu pobjedu.

Kod Brazilaca najbolji su bili Huertas s 14 poena uz 6 asistencija i Felicio s identičnim brojem poena, za Crnu Goru Needham je ubacio 16.

BRAZIL : CRNA GORA 84:73  (19-20,24-18,23-16,18:19)