Agrodalm potvrdio drugo mjesto

Posljednje plasirani Šanac doživio je još jedan poraz i tako ostao na samo pet pobjeda ove sezone, dok su momci Agrodalma slavili i tako potvrdili drugo mjesto na tablici prve muške lige.

Prva muška liga, 22.travnja

Agrodalm-Šanac 104:77 (24:26, 28:19, 31:17, 21:15)

(Mijić 36, Matić 19(14sk,10as), Ceraj 19 ; Češković 26, Kraljić 18, Mileta 15)

Damir Mijić otvara susret između Agrodalma i Šanca. Prva četvrtina igra se u egalu što zapravo govori kako Šanac, koji uopće nije toliko opterećen može konkurirati drugoplasiranom Agrodalmu. Prva četvrtina čak blago odlazi u korist gostiju rezultatom 24:26.
Domaćini vrlo brzo izjednačavaju utakmicu, nedugo zatim prelaze u vodstvo i nameću svoj tempo. Damir Mijić u prve dvije četvrtine predvodi domaćine ubacivši 21 poena za 16 minuta provedenih na terenu. Najbolji u redovima Šanca je Marija Češković s ubačenih 15. Rezultat na poluvremenu je 52:45.
Garmini momci nakon predaha ubacuju u petu brzinu i dolaze do prednosti od plus 24 dvije minute prije kraja četvrtine. Gosti nemaju šanse vratiti izgubljeno, pa samo smanjuju zaostatak i na traju treće četvrtine semafor pokazuje rezultat 83:62.
Domaćini u zadnjoj četvrtini postaju nezaustavljivi i njihova prednost se samo povećava. Konačan rezultat je 104:77.