Bender zaključio sezonu na pravi način [VIDEO]

Dragan Bender zaključio je sezonu odličnom partijom na gostovanju kod Dallas Mavericksa ostvarivši double-double. Bojana Bogdanovića i Darija Šarića treneri su odlučili poštediti za doigravanje. Iako je bio u startnoj petorci, Šarić je proveo svega nekoliko sekundi u igri te je uspio prikupiti samo jednu osobnu pogrešku i napustigi teren nakon što je izgubio zub. Vrijedi također spomenuti kako je Ivica Zubac zaigrao 20 minuta u porazu od Rocketsa te je upisao 2 poena. Večeras su na rasporedu posljednje utakmice regularne sezone.

Sunsi su sinoć odradili svoju 82. utakmicu u sezoni te su slavili na gostovanju kod Mavericksa rezultatom 124:97. Alec Peters je s klupe predvodio Sunse s 36 koševa, a jako dobru rolu odigrao je naš Bender s 15 koševa i 13 skokova. Uspio je mladi Čapljinac još upisati po dvije asistencije i blokade za 38 minuta igre. Jonathan Motley s 21 košem te Aaron Harrison sa 16 ubačaja predvodili su poražene Maverickse.

Momčad iz Arizone zaključila je sezonu s omjerom 21-61, dok su za nijansu bolji bili Mavericksi koji su ostvarili omjer 24-58.