Bogdanović bolji od Hezonje

Orlando Magic našeg Maria Hezonje izgubio je nemoguće na gostujućem terenu protiv Indiana Pacersa za koje nastupa Bojan Bogdanović. Orlando je do poluvremena pobjegao na 18 razlike i kada se činilo da je utakmica riješena Pacersi su na kraju preokrenuli utakmicu i odnijeli pobjedu. Susret su obilježile jako slabe obrane pa smo stoga svjedočili velikom broju poena s obje strane.

Pacersi su odigrali drugo poluvrijeme na jako visokoj razini gdje su ubacili čak 61 poen. U egal završnici domaća momčad bila je mirnija i na kraju zasluženo odnijela pobjedu. Ključni trenutak dogodio se pri rezultatu 109:106 dvije minute prije kraja kada je Domantas Sabonis pogodio faul-koš.

Hezonja je odigrao solidnih 27 minuta i za to vrijeme je postigao devet poena i uhvatio četiri skoka. S druge strane, Bojan Bogdanović je također ubacio devet poena, a proveo je 23 minute na parketu. Dubrovčanin se sa svojim atraktivnim zakucavanjem našao u vrhu sinoćnjih najboljih akcija.