Borovo u neizvjesnoj utakmici bolji od Podravca

U zanimljivoj utakmici 21. kola Prve lige između Podravca i Borova, gosti iz Borova su nekako uspjeli izvući pobjedu te su na kraju slavili rezultatom 66:57.

21. kolo, Prva liga, 22. travanj

Podravac – Borovo 57:66 (11:19, 20:15, 10:14, 16:18)

(Zadravec 19, Šestak 10 – Radoš 25, Brocić 13)

Od početka utakmice momčad Borova je preuzela inicijativu te se pokušala odvojiti od Podravca. No, borbeni domaćini nisu dopustili odvajanje te su konstantno prijetili gostima. Ipak mirne glave su ostali Borovčani te su na krilima Radoša pred početka odmora zadržali svoje vodstvo. U drugom poluvremenu je bilo još zanimljivije. Na trenutke je Podravca dijelila jedna lopta od potpunog povratka, ali nažalost po njih nisu uspjeli zaustaviti raspoložene goste koji su svaki manji propust kaznili su na kraju ostvarili teško izborenu pobjedu.

Najbolji pojedinac kod pobjednika je bio Dino Radoš koji je za 40 minuta ostvario 25 poena, a kod domaćina najbolji su bili  Zadravec s 19 i Šestak s 10 poena.