Bubnić debitirao za Rogašku

Dražen Bubnić odigrao je svoju prvu utakmicu u svom novom klubu, KK Rogaška, nakon što je napustio rumunjski Sibiu prije nešto više od dva tjedna.

Njegova Rogaška upisala je poraz na gostovanju u Grosuplju 73:70, iako su imali prednost od 4 koša 20 sekundi prije kraja susreta, ispustivši tako vrlo važne bodove u borbi za poziciju na vrhu tablice.

Bubnić je u debitantskom nastupu proveo 34 minute na parketu upisavši 19 koševa, 6 skokova, 3 asistencije i 3 ukradene lopte. Za goste su nastupila još dva Hrvata, Mladen Primorac je u 20 minuta upisao 10 koševa i 7 skokova, a Antonio Boban 9 koševa i jedan skok.

Ivan Papac odigrao je 14 minuta za domaći sastav i zabilježio 4 koša i 6 skokova.

Rogaška je ovim porazom pala na peto mjesto sa 9 pobjeda u 15 susreta, dok je Grosuplje skočilo na treće mjesto sa 10 pobjeda i 5 poraza. Prvo mjesto drži Tajfun sa samo jednim porazom u 16 utakmica, a drugi su košarkaši Zlatoroga s 12 pobjeda i 4 poraza.

Snimku cijele utakmice možete pogledati u videu ispod.