Dijaspora: Odlični Budimir, Perić i Rančić

Naši košarkaši u dijaspori prošlog su tjedna opet pružali dobre partije, a izdvajamo Hrvoja Perića koji je u pobjedi svoje Venezie protiv Cremone Šime Špralje u samo 12 minuta igre postigao 20 poena uz četiri skoka. Još jednom je u trećoj talijanskoj ligi dobar bio Damir Rančić, a kompletne statistike svih naših igrača van Hrvatske pogledajte ispod u tekstu.

[prank p=”AUSTRIJA” ekipa=””]

Arkadia – UBSC Graz 94:79

Milan Stegnjaić – 27 min, 13 p, 3 sk, 1 as, 3 ol

Kapfenberg – Gmunden 72:90

Krešimir Bašić – trener

AUSTRIJSKA DRUGA LIGA

Vienna Timb – Basket Flames 71:69

Marko Morić
[/prank]

[prank p=”BELGIJA” ekipa=””]

Oostende – Verviens Pepinster 86:66

Dario Gjergja – trener

[/prank]
[prank p=”BUGARSKA” ekipa=””]
Spartak Pleven – Lukoil Academic 71:88

Jure Lalić – nije bio u momčadi

[/prank]

[prank p=”FRANCUSKA” ekipa=””]

FRANCUSKA DRUGA LIGA

Boulogne – Fos Ouest 85:70

Vedran Morović – 13 min, 5 p, 1 as, 1 ol

[/prank]
[prank p=”GRČKA” ekipa=””]

Ikaros – Panathinaikos 64:85

Roko Ukić – 20 min, 11 p, 6 as, 5 sk, 3 il

[/prank]
[prank p=”ITALIJA” ekipa=””]

Umana Venezia – Vanoli Cremona 100:78

Hrvoje Perić (Ven) – 12 min, 20 p, 4 sk, 1 ol, 1 bl

Šime Špralja (Cre) – 18 min, 14 p, 3 sk, 1 bl

Sutor Montegranaro – Armani Milano 76:88

Željko Šakić – 27 min, 12 p, 7 sk, 1 as

TALIJANSKA DRUGA LIGA

Trieste – Upea Capo d’Orlando 74:84

Sandro Nicević – 29 min, 13 p, 7 sk, 1 as

TALIJANSKA TREĆA LIGA

Firenze – Barese 85:70

Damir Rančić – 37 min, 27 p, 7 sk, 5 as, 3 ol

[/prank]

[prank p=”IZRAEL” ekipa=””]

Maccabi Tel Aviv – Hapoel Jerusalem 65:93

Andrija Žižić – 4 min, bez učinka

[/prank]

[prank p=”JAPAN” ekipa=””]
Wakayama Trians – Hitachi SR 86:73

Wakayama Trians – Hitachi SR 88:76

Željko Pavličević – trener

[/prank]

[prank p=”KOSOVO” ekipa=””]

Besa – Peja  nema rezultata niti statistike

Teo Šimović

[/prank]

[prank p=”LITVA” ekipa=””]
Lietkabelis – slobodan

Goran Vrbanc

Lietuvos rytas – slobodnan

Aco Petrović – trener

[/prank]
[prank p=”MAĐARSKA” ekipa=””]

Falco KC – PVSK Pannon 63:83

Veljko Budimir – 37 min, 25 p, 8 sk, 3 as, 2 ol

Marino Šarlija – 24 min, 11 p, 3 sk, 1 ol, 1 bl

PVSK Pannon – Szedeak 90:83

Veljko Budimir – 36 min, 26 p, 5 sk, 5 as, 2 ol

Marino Šarlija – 19 min, 8 p, 6 sk, 1 as

Marso NYKK – Jaszberenyi 104:82

Matija Poščić (Mar) – 24 min, 11 p, 4 sk, 2 as, 1 ol, 1 bl

Bruno Šundov (Jas) – 23 min, 15 p, 9 sk, 1 as, 1 ol

ZTE KK – Marso NYKK 91:81

Matija Poščić – 32 min, 16 p, 10 sk, 1 as

Kaposvari

Hrvoje Puljko – slobodan

[/prank]

[prank p=”NIZOZEMSKA” ekipa=””]
GasTerra Groningen – Leeuwarden

Ivica Skelin – trener
[/prank]
[prank p=”NORVEŠKA” ekipa=””]

Gimle – Ammerud 77:69

Igor Sedlar – 11 min, 2 p, 6 sk, 1 as, 1 ol

[/prank]

[prank p=”NJEMAČKA” ekipa=””]

NY Phantoms – MBC 72:76

Hrvoje Kovačević – nije bio u momčadi

Silvano Poropat – trener

Walter Tigers – Trier 74:67

Luka Buntić – nije bio u momčadi

Marin Petrić – 3 min, 1 sk

Brose Baskets – Ludwigsburg 96:65

Mario Stojić  – nije ulazio u igru

Bremerhaven – ALBA 59:62

Leon Radošević – 25 min, 10 p, 3 sk, 1 ol

NJEMAČKA DRUGA LIGA

Goettingen – Kirchheim 101:90

Ivan Buntić – 10 min, 4 p, 4 sk, 1 as

ETB Wohnbau – Cuxhaven 75:72

Marco Buljević – 37 min, 12 p, 6 sk, 3 as, 2 ol

NJEMAČKA REGIONAL LIGA

Baskets 98 Volklingen – ifm BASKETS 83:90

Matteo Juričić – 40 min, 35 p, 4 sk, 7 as, 2 ol

Đuro Bjegović – 40 min, 28 p, 6 sk, 3 as, 1 bl

Miloš Drča – nije bio u momčadi

[/prank]

[prank p=”PORTUGAL” ekipa=””]

PORTUGALSKA DRUGA LIGA

Illiabum – Sangalhos 91:62

Filip Torić – 25 min, 14 p, 4 sk, 1 as, 1 ol 

[/prank]

[prank p=”RUMUNJSKA” ekipa=””]

Pitesti Craiova 82:61

Pankracije Barać (Pit) – 28 min, 9 p, 3 sk, 3 as, 3 ol

Petar Babić (Cra) – 17 min, 6 p, 2 sk, 2 as, 3 ol

Ploitesti – CSU Sibiu 70:55

Ante Krapić (Plo) – 12 min, 2 sk, 2 as

Matija Češković  (Sib) – 31 min, 5 p, 2 sk, 2 as1 ol

BC Timisoara – Timba 103:58

Vedran Nakić – 28 min, 8 p, 1 sk, 4 as, 2 ol

Rovinari – Steaua 68:54

Nikša Bavčević – trener

[/prank]

[prank p=”RUSIJA(VTB)” ekipa=””]

Triumph – Khimky 59:81

Marko Popović – 23 min, 7 as, 2 sk

Krešimir Lončar – 22 min, 17 p, 6 sk, 1 as, 2 bl, 1 il

Lokomotiv – PGE Turow 103:73

Krunoslav Simon – 23 min, 17 p, 5 as, 3 sk, 1 ol,

Lyetuvos Rytas – Kalev/Cramo 87:85

Aco Petrović – trener

[/prank]
[prank p=”SLOVAČKA” ekipa=””]

Iskra Svit – Handlova 71:69

Andrija Hrkač – 23 min, 5 p, 1 ol, 1 bl

Saša Janković – 28 min, 8 p, 3 sk, 1 as, 2 ol

Rudolf Jugo – trener

Nitra – Komarno 66:77

Sven Smajlagić – nije ulazio u igru

Prievidza slobodni

Marko Batina

Dražen Klarić

Stjepan Tešija

Krunoslav Krajnović

[/prank]
[prank p=”SLOVENIJA” ekipa=””]

Grosuplje – Geoplin Slovan 75:60

Vjeran Soldo – 26 min, 10 p, 5 sk, 1 as

Stipe Modrić – nije bio u momčadi

Helios – Zlatorog 70:55

Igor Marić (Hel) – 23 min, 10 p, 4 sk

Frano Marasović (Zla) – 1 min, 1 sk

Tajfun – Sp.p. Portorož 71:76

Mladen Primorac – 24 min, 9 p, 4 sk, 2 as, 2 ol, 1 bl

Union Olimpija – Rogaška 106:66

Jakov Vladović (UO) – 21 min, 7 p, 4 as, 1 ol,

Paolo Marinelli (UO) – 15 min, 3 p, 2 as

Dražen Bubnić (UO) – ozljeda

Jozo Brkić (Rog) – 25 min, 16 p, 3 sk

ABA liga

Union Olimpija – Krka 65:57

Jakov Vladović (UO) – 26 min, 7 p, 2 sk, 3 as, 1 ol

Paolo Marinelli (UO) – 10 min, 1 as, 1 ol

Dražen Bubnić (UO)- ozlijeđen

Zvonko Buljan (Krk) – 35 min, 16 p, 9 sk, 2 as

[/prank]
[prank p=”ŠPANJOLSKA” ekipa=””]

La Bruixa – CAI Zaragoza 71:74

Damjan Rudež – 21 min, 10 p, 3 sk, 1 as

Rio Natura Monbus – Fuenlabrada 75:76

Mario Delaš – 34 min, 15 p, 10 sk, 4 as

Bilbao Real Madrid 73:87

Damir Markota (Bil) – 27 min, 9 p, 3 sk, 2 as, 1 ol

Fran Pilepić (Bil) – 13 min, 2 p, 1 as

Zoran Vrkić (Bil) – 2 min, bez učinka

Dontaye Draper (Rea) – 15 min, 2 sk, 2 ol

UCAM Murcia – Estudiantes 85:84

Marko Banić – 30 min, 8 p, 4 sk, 2 as

Valladolid – Valencia 77:91

Velimir Perasović – trener

Gipuzkoa – FC Barcelona 75:86

Ante Tomić – nije bio u momčadi

Mario Hezonja – 20 min, 8 p, 9 sk, 2 as, 1 ol

ŠPANJOLSKA DRUGA LIGA

Cocinas.com – Forca Lleida 82:73

Ante Gospić – 24 min, 10 p, 4 sk, 2 as, 1 ol

Melilla – Planasa Navarra 75:71

Ivan Krolo – 8 min, 4 p, 2 sk

ŠPANJOLSKA TREĆA LIGA

Caceres – Azpeitia 98:70

Ivan Ćubela – 18 min, 3 p, 3 sk, 1 as, 2 ol

[/prank]
[prank p=”ŠVEDSKA” ekipa=””]

Uppsala – Sodertalje 78:71

Toni Bizaca – nije bio u sastavu

Dino Butorac – 29 min, 7 p, 3 sk, 2 as, 1 ol

LF Basket – Eco Orebro 101:66

Mario Pešut – 29 min, 13 p, 6 sk, 2 as, 1 ol, 1 bl
[/prank]
[prank p=”ŠVICARSKA” ekipa=””]

Neuchatel – Fribourg 68:78

Marko Kraljević – nije ulazio u igru

El Massagno – Lugano Tigers 66:110

Marin Bavčević – 15 min, 2 p, 5 sk, 1 ol

Monthey – Starwings 69:71

Robert Devčić – nije ulazio u igru

Boncourt – Geneve Lions 87:59

Andrej Štimac – 30 min, 12 p, 7 sk, 1 as, 1 ol

Ivan Rudež – trener

[/prank]

[prank p=”TURSKA” ekipa=””]

Selcuk Universitesi – Fenerbahče 55:80

Bojan Bogdanović  – 30 min, 18 p, 5 sk, 5 as, 3 il

Luka Žorić – 26 min, 10 p, 11 sk, 3 bl, 2 il

Anadolu Efes – Mersin 77:71

Zoran Planinić – 22 min, 16 p, 3 sk, 2 as, 2 ol, 3 il

Stanko Barać – nije u sastavu zbog ozljede

Tofas – Usak 81:87

Rok Stipčević  – 26 min, 10 p, 4 as, 1 sk, 1 il

Bešiktaš – Olin Edirne 87:68

Tomislav Ružić – 8 min, 3 sk, 1 il

Turk Telekom – Trabzonspor 72:82

Lukša Andrić (Tur) – 26 min, 12 p, 2 sk, 2 as, 1 ol, 1 bl, 3 il

Andrija Stipanović (Tra) – 19 min, 12 p, 6 sk, 2 as, 1 ol

TURSKA DRUGA LIGA:

Istanbul DSI  – I.T.U. 54:49

Nenad Delić – 23 min, 5 p, 6 sk, 3 il

[/prank]

[prank p=”UKRAJINA” ekipa=””]

Donetsk – Mykolaiv 72:81

Mateo Kedžo – 24 min, 10 p, 4 sk, 4 as, 1 bl

[/prank]
[prank p=”UJEDINJENO KRALJEVSTVO” ekipa=””]
Glasgow Rocks – Newcastle 84:89

Fran Urli – 35 min, 17 p, 11 sk, 1 as, 1 bl
[/prank]

Ako i dalje ako primjetite da neki igrač nedostaje javite nam na mail crosarka@gmail.com ili na našu Facebook stranicu.


Napomena: Podebljana su imena klubova s našim predstavnicima Oznake: min = minute u igri, p = broj poena, sk = broj skokova, as = broj asistencija, ol = broj osvojenih lopti, bl = broj blokada