Double double Zupca, Babo isporučio svoj broj poena

Trebao je to biti susret dva hrvatska centra, ali on se nije dogodio. Naime, izvan rostera Cavsa ostao je Ante Toni Žižić, dok je u redovima Clippersa svoju minutažu odlično iskoristio Zubac. Oba igrača u ozbiljniji svijet košarke krenula su u dresu Cibone, ali krive odluke, dovele su do situacije da je Zubac sada igrač s ozbiljnim statusom u najjačoj ligi svijeta, a Ante na pragu povratka u Europu.

Sama utakmica bila je jednosmjerna, Clippersi su držali sve u svojim rukama te slavili 103:128. Ivica je na parketu proveo 25 minuta i upisao double double učinak, 12 poena (šut 6/8) i 10 skokova, 2 asistencije i 4 blokade. Kawhi Leonard je u tri četvrtine ubacio čak 43 poena. Najbolji igrač Cavsa bio je Sexton s 25 poena.

Utah je upisala jubilarnu, desetu pobjedu zaredom. Protivnik je bio Bojanov bivši klub, Brooklyn. Ključnom se pokazala 2/4 u kojoj je Jazz napravio osjetniju prednost te otišao na veliki odmor s +14. Do kraja dvoboja, Netsi nisu ozbiljnije zaprijetili, Utah je slavila rezultatom 117:108.

Bojan je igrao 32 minute i ubacio 18 poena (šut 8/16). Najbolji je bio Ingles s 27, Netsima nije pomogao ni sjajni Irving (32 poena i 11 asistencija).

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com