Druga četvrtina dovoljna Partizanu na Višnjiku

Košarkaši Zadra i dalje su bez pobjede u ABA ligi. Očekivanu pobjedu upisali su košarkaši Partizana kojima je dovoljna bila druga četvrtina kojom su stekli nedostižnu prednost. Pokušaji Zadra ostali su jalovi u drugom poluvremenu te je momčad Danijela Jusupa poražena s konačnih 57:72.

Zadar je u igri bio prvih 15-ak minuta. Gosti sredinom druge dionice preko Paigea i Birčevića dovode Partizan do plus 15 na poluvremenu – 30:45.

Domaćini su na otvaranju drugog dijela na kratko smanjili na minus deset, ali to je bilo izgleda sve od pokušaja Zadrana. Partizan se ubrzo vratio na “staro” te je do kraja utakmice bez poteškoća održavao 15-ak poena prednosti.

Byron Allen sa 16 i Ive Ivanov s 10 poena jedini su bili “raspoloženi” igrači domaće momčadi. Marcus Paige je s 14 poena bio prvo ime kod Partizana.