Hrvatski centar nastavlja s odličnim nastupima!

U 14. kolu rumunjske Lige Nationale susreli su se Cluj i Steaua. Bila je to utakmica u kojoj su nastupila čak tri hrvatska košarkaša. Darko Planinić ponovno je odigrao odličnu utakmicu i dokazao da je jedan od najboljih centara lige.

Sama utakmica bila je jednosmjerna, favorizirani Cluj upisao je uvjerljivu pobjedu rezultatom 99:74. Planinić je predvodio domaćine, za samo 20 minuta ubacio je 23 poena (šut za 2 poena 7/9, slobodna bacanja 9/9), uhvatio 4 skoka i podijelio 2 asistencije. U redovima Cluja igrao je i Karlo Žganec, ubacivši 3 poena uz 3 skoka i asistencije za 17 minuta. Za Steauu je Karlo Vragović postigao 7 poena, ali i 6 asistencija.

Cluj dijeli prvo mjesto s Oradeom (obje momčadi imaju omjer 12:2), dok je Steaua na četvrtom mjestu s omjerom od 6 pobjeda i 8 poraza.

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com