Jolly uvjerljiv protiv Kvarnera

Šibenski Jolly je došao i do druge pobjede u Ligi za prvaka, večeras su savladali riječki Kvarner rezultatom 87:80.

[rezultat id=392]

Bankari su bolje otvorili susret. Preko večeras vrlo raspoloženog Domagoja Bubala, a kasnije i Ronalda Rossa poveli su 18:11. Do kraja četvrtine gosti dominiraju, s 13:3 rade preokret i završavaju prvi period s minimalnim vodstvom. Izjednačena igra se nastavlja i do poluvremena, a na kraju ovog dijela je ponovno jedan poen razlike, ovoga puta za domaćina.

U trećoj četvrtini vidjeli smo čvrstu obranu i Riječani su bili u utakmici sve do 59:59. Tada su se gosti jednostavno raspali, Jolly radi seriju 10:0 te u 33. minuti vode s 69:59. Domaći sastav do kraja utakmice povećavao prednostna visokih 87:70.

U redovima domaćih 20 poena i 9 skokova je postigao Domagoj Bubalo, dok je 19 ubacio već standardno dobri Ronald Ross. U redovima Kvarnera najviše 22 poena ubacio je Dino Cinac.