Kaštelani slavili u Osijeku i osigurali ostanak

Propustile su Vrijednosnice +17 u 13. minuti, Kaštelani su proigrali i serijom 12-0 pred kraj poluvremena došli su na tri poena (39:36). Prednost su imali u i posljednjoj minuti trećeg dijela, da bi gosti u posljednjoj minuti ušli s prednošću koju su održavali do kraja utakmice.

Miše Diminić je predvodio Ribolu s 18 poena, Ivan Jukić je dodao 13 (10sk), a Nikola Došen 12. Kod Brokera Filip Tončinić je postigao 20 koševa (9sk), Aljoša Šarac 15, a Dejan Meznarić 13.

Ribola je ovom pobjedom riješila brige oko ostanka. Vrijednosnice mogu na kraju biti bodovno poravnate sa Splitom i Goricom (poraz Osječana u Šibeniku, dva poraza Gorice), ali u tom trokutu bi Gorica zbog 1-3 sa Splitom igrala  protiv Hermes Analitice ili Škrljeva za ostanak u A1.

Rasporedi, rezultati, statistike timova i pojedinaca na crosarka.com/hrvatska-muska-kosarkaska-liga.