Mornaru i treća pobjeda zaredom, pao Partizan

Novu pobjedu upisali su košarkaši Mornara iz Bara na “turneji” po Srbiji. Nakon slavlja protiv FMP-a i Mega Bemaxa, ovaj su put u utakmici igranoj u Beogradu svladali Partizan.

Tijekom prvog poluvremena igralo se uglavnom u ritmu koš za koš: domaćin je imao 2 poena prednosti na kraju prve četvrtine i uspio je s tom razlikom dočekati kraj poluvremena nakon perioda u kojem se igrala žestoka obrana. U trećoj dionici Mornar je našao recept za “domaćine”, preokrenuo rezultat i s pet poena razlike ušao u posljednju četvrtinu.

Stečenu prednost momčad iz Bara je sigurno držala do kraja te slavila rezultatom 68:73.

Partizan – Mornar 68:73 (19:17, 11:11, 15:22, 23:23)

PARTIZAN: Miller-McIntyre 2, Zagorac 7, Paige 12, Dangubić 9, Gordić 5, Jaramaz 3, Angola 7, Veličković, Janković 6, Tomas 10, Mika 5, Trifunović, Mosley 2.

MORNAR: Pullen 15 (6as, 5sk), Gabriel 13 (3as, 4sk, 3/7 za tri), Needham 3 (5as, 3sk),  Jeremić 5, Šehović 4, Smith 5 (6sk), Mugoša, Whitehead 11 (3as, 4sk), Pavić, Vujošević, Vranješ 5 (8sk), Bjelica 6 (3sk), Luković 6 (6sk).