Nova pobjeda Efesa: Simon igra u vrlo dobroj formi

Novu pobjedu u pripremnoj utakmici upisali su košarkaši Anadolu Efesa, ovaj put u dvoboju protiv velikog rivala, momčadi Galatasaraya. Slavili su aktualni viceprvaci Europe rezultatom 87:82.

Efes je tijekom cijelog prvog poluvremena bio u blagoj prednosti, koja je do velikog odmora iznosila +7. Galatasaray je uspio u trećoj četvrtini smanjiti zaostatak te je u posljednjih deset minuta ušao sa samo – 3, ali više od toga nije mogao napraviti.

Najbolji strijelac Efesa bio je srpski internacionalac Vasilije Micić koji je ubacio 16 poena i podijelio 3 asistencije. Hrvatski reprezentativac, Kruno Simon još je jednom dokazao da igra u više nego dobroj formi. Zagrepčanin je na parketu proveo 22 minute te ubacio 12 poena uz 5 asistencija.

Kod poražen momčadi najbolji je bio Motum s 19 poena.