Odigran prvi dan završnice u Mini košarci

Turnir koji se igra pod pokroviteljstvom FIBA-e i HKS-a, a u organizaciji KK Zagreb okupio je deset klubova koji su to pravo ostvarili osvojivši jedno od prva dva mjesta na regionalnim turnirima. Donosimo pregled rezultata prvog dana.


Skupina A

Kastav – Zagreb 23:39

Kastav: Sebastijan Pozder 12, Jakov Tončinić 4, Gabriel Kremenović 4, Adrijan Pogorelić 3, Maks Bajt 0, Tijun Maćešić 0, Toni Stanić 0, Vito Veršić 0, Petar Stojanović 0, Jakov Zamarin 0, Ivan Hauser 0, Gabrijel Nekić 0, Roberto Gavranović 0, Patrik Boca 0.

Zagreb: Stjepan Zovkić 10, Marin Gerovac 6, Ivan Čabraja 6, Miha Kršić 4, Luka Grubić 4, Viktor Trtanj 3, Fran Franić 2, Luka Mikić 2, Domagoj Car 2, David Erjavec 0, Toma Popović 0, Marko Zanki 0.

 

Borovo – Grafičar 25:43

Borovo: Marin Tomljenović 6, Ivan Ragač 6, Karlo Blagec 5, Veljko Bjelanović 4, Dario Slavka 2, Luka Cvitković 2, Boris Vojnović 0, Miloš Todorović 0, Roko Martini 0, Patrik Radić 0, Ognjen Miščević 0, Aleksandar Tintor 0.

Grafičar: Filip Crnković 9, Bruno Bačani 7, Lovro Šantavec 7, Matija Valdec 6, Matija Bačani 4, Ruben Gača 4, Vito Bačani 2, Dominik Vrabec 2, Lino Horvat 2, Dominik Bregović 0, Patrick Novak 0, Leo Sokač 0, Petar Šantavec 0.

 

DOŠK Drniš – Kastav 53:18

DOŠK Drniš: Luka Milovac 9, Ante Vranjković 8, Ivan Vranjković 8, Ivan Ivić 6, Roko Budiša 6, Šime Vlaić 6, Lovro Mihaljević 4, Ante Vatavuk 4, Roberto Manojlović 2, Pavle Duvančić 0, Jan Nenadić 0, Nino Matić 0, Antonio Bilandžija 0.

Kastav: Gabriel Kremenović 8, Sebastijan Pozder 6, Petar Stojanović 2, Tijun Maćešić 2, Jakov Zamarin 0, Adrijan Pogorelić 0, Toni Stanić 0, Vito Veršić 0, Jakov Tončinić 0, Patrik Boca 0, Roberto Gavranović 0, Gabrijel Nekić 0, Ivan Hauser 0, Maks Bajt 0.

 

Zagreb – Borovo 67:2

Zagreb: Marin Gerovac 18, Luka Grubić 12, Ivan Čabraja 11, Domagoj Car 6, Miha Kršić 6, Luka Mikić 4, Toma Popović 4, David Erjavec 2, Fran Franić 2, Viktor Trtanj 2, Marko Zanki 0, Stjepan Zovkić 0.

Borovo: Ivan Ragač 2, Aleksandar Tintor 0, Ognjen Miščević 0, Uroš Oreščanin 0, Patrik Radić 0, Dario Slavka 0, Marin Tomljenović 0, Luka Cvitković 0, Roko Martini 0, Karlo Blagec 0, Veljko Bjelanović 0, Aleksandar Čiča 0.

TABLICA U11 skupina (A)

# KLUB KOD KUĆE U GOSTIMA KOŠ. POST. KOŠ. PRIM. KOŠ. RAZ. BOD
Zagreb U11 2 2 0 1 – 0 1 – 0 106 25 +81 4
DOŠK Drniš U11 1 1 0 1 – 0 0 – 0 53 18 +35 2
Grafičar U11 1 1 0 0 – 0 1 – 0 43 25 +18 2
Kastav U11 2 0 2 0 – 1 0 – 1 41 92 -51 2
Borovo U11 2 0 2 0 – 1 0 – 1 27 110 -83 2

 

 

Skupina B

Vrijednosnice Osijek – Cedevita 15:48

Vrijednosnice Osijek: Luka Rejo 4, Juraj Goljak 4, Luka Šipka 3, Bruno Vukobratović 2, Gabrijel Jelečević 2, Luka Anđelić 0, Bartol Mišir 0, Ivan Mihaljević 0, Niko Polanjčec 0, Luka Mastanjević 0, Matej Debeljak 0.

Cedevita: Vedran Gugić 8, Arijan Krčelić 7, Domagoj Šuto 6, Bruno Bubalo 6, Franko Živko 5, Tonko Škugor 5, Toni Grašo 5, Marko Ivanković 2, Roko Dumanić 2, Lovro Jagić 2, Roko Grašo 0, Ante Skelin 0, Viktor Crnojević 0, Ivan Pavić 0.

 

Olivia Vodnjan – Čakovec 32:38

Oliva Vodnjan: Loren Jugovac 23, David Smoljan 4, Edi Komić 2, Matijas Mošnja 2, Din Faljić 1, Matteo Divković 0, Leni Vinčić 0, David Božac 0, Roko Baretić 0, Marin Banovac 0, Marin Kolić 0, Antonio Chiavalon 0, Fabian Tomaš 0, Vito Jakovljević 0.

Čakovec: Nikola Hren 26, Dorijan Baksa 10, Lukas Antonović 2, Leon Horvat 0, Luka Florijanić 0, Filip Dominić 0, Jan Patafta 0, Boris Sabol 0, Borna Kelkedi 0, Lovro Stojko 0, Oliver Ostoja 0, Fran Posavec 0, Matej Lisjak 0.

 

Sonik Puntamika – Vrijednosnice Osijek 28:23

Sonik Puntamika: Luka Bičić 24, Andrej Jančijev 2, Roko Baričević 2, Karlo Gobin 0, Borna Benić 0, Petar Baković 0, Gabrijel Škibola 0, Paulo Fratucanov 0, Roko Dukić 0, Ivan Filipović 0, Toni Škara 0, Šime Jurjević 0, I Babić 0.

Vrijednosnice Osijek: Bruno Vukobratović 6, Luka Rejo 5, Luka Anđelić 4, Luka Šipka 4, Juraj Goljak 2, Gabrijel Jelečević 2, Jakov Čepo 0, Bartol Mišir 0, D Vukoja 0, L Mrkonjić 0, Luka Mastanjević 0, Matej Debeljak 0, Mata Vidaković 0.

 

Cedevita – Olivia Vodnjan 35:9

Cedevita: Roko Dumanić 6, Domagoj Šuto 4, Arijan Krčelić 4, Marko Ivanković 4, Ante Skelin 4, Bruno Bubalo 3, Roko Grašo 2, Vedran Gugić 2, Franko Živko 2, Ivan Pavić 2, Tonko Škugor 2, Viktor Crnojević 0, Lovro Jagić 0, Toni Grašo 0.

Oliva Vodnjan: Din Faljić 2, Marin Banovac 2, Marin Kolić 2, Loren Jugovac 2, Edi Komić 1, Matteo Divković 0, Fabian Tomaš 0, Antonio Chiavalon 0, Roko Baretić 0, David Božac 0, David Smoljan 0, Leni Vinčić 0, Matijas Mošnja 0, Vito Jakovljević 0.

 

TABLICA skupina B

  1. Cedevita
  2. Čakovec
  3. Sonik Puntamika
  4. Oliva Vodnjan
  5. Vrijednosnice Osijek