Odlična predstava Bogdanovića

NBA večer puna akcije, ali i dobrih igara naših košarkaša. Bojan Bogdanović nastavio je sa svojim vrhunskim izdanjima, dok je Mario Hezonja ponovo bio dvoznamenkastog učinka. Ante Žižić i Ivica Zubac ponovno su dobili priliku na nekoliko minuta.

Bogdanović je upisao 21 poen i tri skoka u pobjedi Pacersa nad Hawksima 112:87. U pola sata provedenih na parketu Babo je šutirao 8/15 iz igre, a od toga 2/3 za tri.

Hezonjin Orlando je poražen u gostima kod Kingsa sa 94:88. Dubrovčanin je zabio 11 koševa za 33 minute igre, a uz to je dodao još i pet skokova. Mario nije bio previše šuterski raspoložen. Naime, šutirao je 5/13 iz igre.

Denver Nuggetsi svladali su Lakerse kod kuće sa 125:116, a Ivica Zubac dobio je devet minuta te se nije uspio upisati u strijelce. Uhvatio je pet skokova, ali imao 0/4 šut iz igre.

Ante Žižić je sudjelovao u porazu Cavsa na gostovanju protiv Clippersa. Momčad iz LA-a je slavila rezultatom 116:102, a mladi Žižić je za osam minuta na parketu ubacio četiri poena te uhvatio dva skoka uz stopostotan šut iz igre (2/2).