Odlična večer Bogdanovića i Hezonje

Sinoćnje utakmice u NBA ligi donijele su tri nastupa naših igrača. Bojan Bogdanović odradio je vrhunsku partiju, ali njegovi Pacersi poraženi su kod Hawksa rezultatom 102:107. Mario Hezonja je kvalitetno iskoristio minutažu te je bio najefikasniji igrač u svojoj momčadi, no to nije bilo dovoljno za pobjedu protiv Raptorsa. Phoenix Sunsi su pomalo iznenađujuće došli do pobjede nad Memphis Grizzliesima, a Dragan Bender je odigrao solidnu utakmicu, moglo bi se reći prosječnu.

Babo je bio najbolji igrač na terenu. Ubacio je 26 poena, a uz to je uhvatio tri skoka i podijelio dvije asistencije. Šutirao je 10/17 iz igre, a od toga 5/9 za tri. Njegova Indiana je poražena u Atlanti sa 102:107. Pacersi su odigrali lošu drugu i treću četvrtinu te su se na kraju uspjeli potpuno vratiti u utakmicu, međutim to nije bilo dovoljno za pobjedu.

Mario Hezonja je ovog puta dobio nešto manje minuta nego inače jer su se neki igrači vratili nakon ozljeda. Ipak, u 19 minuta provedenih na parketu, Hezi je uspio ubaciti 17 poena (po 2 skoka i ukradene lopte) uz odličan šut iz igre (5/7). Šutirao je 3/3 za tri poena i 4/5 s linije slobodnih bacanja. Ni to nije bilo dovoljno da se na domaćem terenu svladaju Toronto Raptorsi. Valja naglasiti kako je jedno Hezonjino zakucavanje završilo među Top 10 akcija večeri.

Dragan Bender je dobio 35 minuta i na kraju završio utakmicu sa 7 poena, pet skokova i dvije blokade. Šut 3/7 iz igre nije bio na nivou kao što zna biti, ali Phoenix Sunsi mogu biti zadovoljni pobjedom na gostovanju kod Memphisa.