[Video]: Odlično izdanje Šarića i Hezonje

Još jedna odlična hrvatska večer u NBA ligi. Mario Hezonja i Dario Šarić odigrali su kvalitetne utakmice. Bojan Bogdanović odradio je svoje unatoč za njega nešto slabijoj šuterskoj raspoloženosti. Dragan Bender bio je “tih” za svojih 25 minuta igre. Ivica Zubac je solidno iskoristio ono malo minuta što je dobio.

Hezonja je bio najbolji igrač Orlanda u tijesnom porazu od Charlotte Hornetsa 102:104. Dubrovčanin je ostvario double-double ubacivši 21 poen, a uz to je ulovio još i 10 lopti. Imao je Mario još tri asistencije i dvije ukradene lopte, dok je na terenu proveo 35 minuta i za to vrijeme šutirao 10/20. Ovo je Hezonji već treća 20+ utakmica zaredom.

Šariću su nedostajala dva skoka da i on upiše double-double. Naime, Šibenčanin je u pobjedi nad Miami Heatom ostvario 19 poena, osam skokova i tri asistencije. 76ersi su slavili rezultatom 104:102.

Bojan Bogdanović odradio je još jednu solidnu partiju. Ovog puta Babo je ubacio 14 poena i uhvatio 5 skokova za 37 minuta igre. U pobjedi protiv svog bivšeg kluba, Netsa, Bojan je šutirao 5/11.

Dragan Bender je za 25 minuta u porazu od Utah Jazza ubacio šest poena (dvije trice). Iz igre je šutirao 2/5, a uz to je dodao i četiri skoka.

Ivica Zubac dobio je čak šest minuta u porazu Lakersa kod Pelicansa, ali upisao je i 4 poena, ulovio dvije lopte i podijelio jednu asistenciju.