Prekinuta utakmica između Levskog i Partizana

Utakmica 8. kola ABA lige između bugarskog domaćina Levskog i srpskog Partizana prekinuta je između prve dvije četvrtine zbog nereda kojeg su izazvali navijači.

Naime, tijekom pauze između četvrtina domaći navijači su upali na parket kako bi se obračunali s Grobarima koji su bili na drugoj tribini. Igrači su prvi dio nereda proveli na parketu da bi se potom povukli u svlačionice. Nekoliko navijača je teže ozlijeđeno, a jedan huligan je čak nasrnuo na već nokautiranog navijača Partizana koji je sav krvav nepomično ležao na tribini, prenosi srpski B92.

Dio nereda možete vidjeti u priloženom videu ispod.

Policiji je trebalo nekoliko minuta da uđu u dvoranu, a utakmica je nastavljena nakon sat vremena pred praznim tribinama. Partizan je na posljetku slavio rezultatom 98:66.