Radost loptanja pod obručima – raspored utakmica SP-a!

Svjetsko košarkaško prvenstvo najvažniji je sportski događaj u 2019. Mnogi ljubitelji ove igre diljem svijeta s nestrpljenjem očekuju turnir, a kako bi vam pomogli u snalaženju, donosimo vam kompletnu satnicu utakmica po grupama.

 

Raspored utakmica Svjetskog prvenstva u košarci – po grupama 

GRUPA A

  1. kolo – subota, 31. kolovoza

10.00 Poljska – Venezuela

14.00 Obala Bjelokosti – Kina

  1. kolo – ponedjeljak, 2. rujna

10.00 Venezuela – Obala Bjelokosti

14.00 Kina – Poljska

  1. kolo – srijeda, 4. rujna

10.00 Obala Bjelokosti – Poljska

14.00 Venezuela – Kina

GRUPA B

  1. kolo – subota, 31. kolovoz

10.30 Rusija – Nigerija

14.30 Argentina – Južna Koreja

  1. kolo – ponedjeljak, 2. rujna

10.30 Nigerija – Argentina

14.30 Južna Koreja – Rusija

  1. kolo – srijeda, 4. rujna

10.30 Južna Koreja – Nigerija

14.30 Rusija – Argentina

 

GRUPA C

  1. kolo – subota, 31. kolovoz

10.30 Iran – Portoriko

14.30 Španjolska – Tunis

  1. kolo – ponedjeljak, 2. rujna

10.30 Tunis – Iran

14.30 Portoriko – Španjolska

  1. kolo – srijeda, 4. rujna

10.30 Portoriko – Tunis

14.30 Španjolska – Iran

GRUPA D

  1. kolo – subota, 31. kolovoz

09.30 Angola – Srbija

13.30 Filipini – Italija

  1. kolo – ponedjeljak, 2. rujna

09.30 Italija – Angola

13.30 Srbija – Filipini

  1. kolo – srijeda, 4. rujna

09.30 Angola – Filipini

13.30 Italija – Srbija

 

 

GRUPA E

  1. kolo – nedjelja, 1. rujna

10.30 Turska – Japan

14.30 Češka – SAD

  1. kolo – utorak, 3. rujna

10.30 Japan – Češka

14.30 SAD – Turska

  1. kolo – četvrtak, 5. rujna

10.30 Turska – Češka

14.30 SAD – Japan

GRUPA F

  1. kolo – nedjelja, 1. rujna

10.00 Novi Zeland – Brazil

14.00 Grčka – Crna Gora

  1. kolo – utorak, 3. rujna

10.00 Crna Gora – Novi Zeland

14.00 Brazil – Grčka

  1. kolo – četvrtak, 5. rujna

10.00 Brazil – Crna Gora

14.00 Grčka – Novi Zeland

 

GRUPA G

  1. kolo – nedjelja, 1. rujna

10.30 Dominikanska Republika – Jordan

14.30 Francuska – Njemačka

  1. kolo – utorak, 3. rujna

10.30 Njemačka – Dominikanska Republika

14.30 Jordan – Francuska

  1. kolo – četvrtak, 5. rujna

10.30 Njemačka – Jordan

14.30 Dominikanska Republika – Francuska

GRUPA H

  1. kolo – nedjelja, 1. rujna

9.30 Kanada – Australija

13.30 Senegal – Litva

  1. kolo – utorak, 3. rujna

9.30 Australija – Senegal

13.30 Litva – Kanada

  1. kolo – četvrtak, 5. rujna

9.30 Kanada – Senegal

13.30 Litva – Australija