Raspored 23. kola HT Premijer lige

U nastavku pročitajte raspored utakmica 23. kola Hrvatski Telekom Premijer lige.

KK VRIJEDNOSNICE OSIJEK –  KK RIBOLA KAŠTELA odigrat će se 14. travnja 2018. u Osijeku, u maloj dvorani Gradskog vrta, Kneza Trpimira 23, s početkom u 18:00 sati

Prvi sudac: Alfred JOVOVIĆ iz Zagreba

Sudac: Krešimir KATIĆ iz Slavonskog Broda

Sudac: Branimir GALIĆ iz Zagreba

Opunomoćenik: Miroslav KONTREC iz Osijeka

 

GKK ŠIBENIK –  KK ZADAR odigrat će se 14. travnja 2018. u Šibeniku, u Sportskoj dvorani “Baldekin”, Stjepana Radića 44, s početkom u 17:00 satiPrijenos na TV Arena Sport

Prvi sudac: Srđan DOŽAI iz Zagreba

Sudac: Siniša HERCEG iz Zaboka

Sudac: Leo ROGLIĆ iz Splita

Opunomoćenik: Miroslav BRAICA iz Šibenika

 

KK HERMES ANALITICA –  KK ALKAR odigrat će se 14. travnja 2018. u Zagrebu, u Košarkaškom centru “Dražen Petrović”, Savska 30, s početkom u 15:00 sati

Prvi sudac: Gordan TERLEVIĆ iz Rijeke

Sudac: Denis HADŽIĆ iz Pule

Sudac: Živko MIRILOVIĆ iz Karlovca

Opunomoćenik: Damir KANCELJAK iz Karlovca

Kontrolor: Tonči ANZULOVIĆ iz Zagreba

 

KK CIBONA –  KK CEDEVITA odigrat će se 15. travnja 2018. u Zagrebu, u Košarkaškom centru “Dražen Petrović”, Savska 30, s početkom u 17:05 satiPrijenos na HRT 2

Prvi sudac: Srđan DOŽAI iz Zagreba

Sudac: Tomislav HORDOV iz Zadra

Sudac: Martin VULIĆ iz Zadra

Opunomoćenik: Zvonko ZIMA iz Zagreba

 

KK ZAGREB –  SLOBODAN

 

KK SPLIT –  KK ZABOK odigrat će se 14. travnja 2018. u Splitu, u Košarkaškoj dvorani “Split”, Ulica slobode 16 b, s početkom u 19:00 sati

Prvi sudac: Luka KARDUM iz Zagreba

Sudac: Ante ČANKOVIĆ iz Zadra

Sudac: Roko HORDOV iz Zadra

Opunomoćenik: Stipe BARIŠIĆ iz Splita

 

KK JAZINE ARBANASI –  KK ŠKRLJEVO odigrat će se 14. travnja 2018. u Zadru, u dvorani “Jazine”, Obala kralja Tomislava 2, s početkom u 19:00 sati 

Prvi sudac: Nikola PERLIĆ iz Velike Gorice

Sudac: Bojan KRULJAC iz Zagreba

Sudac: Antun Toni REIĆ iz Zagreba

Opunomoćenik: Alan GRBIĆ iz Zadra

Kontrolor: Milan ČANKOVIĆ iz Zadra