Šarić svladao Hezonju

Sinoćnje NBA utakmice ponudile su nam okršaj Šarića i Hezonje. Šišijevi su potpuno nadigrali Hezijeve, a Šibenčanin je bio za jedan poen efikasniji od Dubrovčanina. Šarić je uz to upisao i double-double u nešto skraćenoj minutaži. Od ostalih, Ivica Zubac dobio je pet minuta u porazu od Pelicansa te je postigao 2 poena. Među ostalog vrijedi izdvojiti sjajnog Kembu Walkera koji je vodio Hornetse do visoke pobjede nad Memphisom sa čak 46 poena.

Sixersi su u gostima slavili rezultatom 118:98, a Dario Šarić upisao je 10 poena i 10 skokova za 22 minute igre. Pritom je šutirao 3/7 iz igre. S druge pak strane Mario Hezonja je ubacio 9 poena, tri skoka i dvije asistencije za 25 minuta igre i šut 3/9. Hezonja je ovog puta startao u prvoj petorci.