Zadrani bolji od Pule

Košarkaši Zadra svladali su KK Pula 1981 rezultatom 56:108. S ovom pobjedom momčad Veljka Mršića završila je boravak u Poreču te se vraća nazad u Zadar gdje će nastaviti s pripremama uoči nove sezone koja počinje 19. rujna protiv Šibenke. Momčad Zadra otvorila je utakmicu agresivno i nakon prvih pet minuta otišli su na +10 i od tad nisu ispustili vodstvo. Nakon prve četvrtine primili su samo 11 poena iz četiri pogođena šuta. Klub se ovim putem želi zahvaliti KK Pula 1981 što su došli u Poreč na trening utakmicu.

Darko Planinić, igrač Zadra – “Izgleda puno bolje nego na prijašnjim utakmicama. Međutim ima još grešaka, trebamo i dalje nastaviti raditi i pokušati to ispraviti do početka sezone.”