Započele ženska kadetska regionalna liga i 8. BCAA Super League

Odigrane su utakmice prvog kruga ženske regionalne kadetske lige kao i utakmice prvog kruga 8. BCAA Super League. Donosimo vam rezultate sa odigranih turnira.

U kadetskoj regionalnoj ligi turniri su odigrani u tri grada, Zagrebu, Celju i Tuzli.

ZAGREB

NOVI ZAGREB – TRIGLAV 65:55 (16:19,13:15,13:10,23:11)
NOVI ZAGREB: Lekaj, Macan 1, Tadić 1, Mišić, Franić, Dojkić 27, Molnar 14, Grizelj Diana 2, Grizelj Doris, Marić 7, Stojsavljević 13
TRIGLAV: Jakopčić 11, Prezelj 12, Šučur, Kozina-Bubnić, Jesenšek 18, Zajc, Recheberger, Prevodnik 4, Šarić 2, Seničar 2.

TREŠNJEVKA 2009 – JEŽICA 79:50 (25:14,19:10,19:7,13:17)
TREŠNJEVKA 2009: Erjavec 6, Belošević 19, Slonjšak 8, Bilić 7, Smiljanić, Galić 1, Štirjan 6, Gnjidić 7, Galić Martina 2, Kelava 11, Dobroslavić 10, Vreš, Stilinović 2.
JEŽICA: Cerar 2, Klopčar 13, Krupenko 8, Kramžar 2, Pušenjak, Karlovčec, Lakner 7, Kopač, Blatnik 6, Hrbljan 4, Šeruga, Smrekar 3.

NOVI ZAGREB – JEŽICA 76:68 (15.14,19:17,11:16,19:16,12:4)
NOVI ZAGREB: Lekaj 1, Macan, Tadić 21, Mišić, Franić, Dojkić 4, Molnar 15, Grizelj Diana, Grizelj Doris, Marić 14, Stojsavljević 19.
JEŽICA: Cerar , Klopčar 22, Krupenko 10, Kramžar 4, Pušenjak 2, Karlovčec 7, Lakner 5, Kopač 14, Blatnik, Hrbljan 2, Šeruga, Smrekar 2.

TREŠNJEVKA 09 – TRIGLAV 56:65 (15:10,14:15,12:20,15:20)
TREŠNJEVKA 2009: Jordanić 10, Belošević 11, Slonjšak 18, Bilić, Smiljanić, Erjavec, Štirjan, Gnjidić, Galić Martina, Kelava 14, Dobroslavić 3, Vreš.
TRIGLAV: Jakopčić 17, Prezelj 22, Šučur 1, Kozina-Bubnić, Jesenšek 5, Zajc 9, Recheberger, Prevodnik, Šarić 4, Mohorić, Seničar 7.

CELJE

ATHLETE CELJE – ACTAVIS AKADEMIJA LESKOVAC 93:44 (23:12, 17:9, 22:15, 31:8)
ATHLETE CELJE: Belak 10, Potočnik 12, Mišeljić 14, Pučko 18, Sakalić 2, Kračan 10, Ocvirk 17, Žolnar 2, Dimec 8.
ACTAVIS AKADEMIJA LESKOVAC: Knežević 8, Stojanović Mi., Pešić 3, Stojanović Ma. 6, Filipović 3, Nikolić, Đorđević, Moduš 3, Kocić 2, Ilić 10, Jovanović 3, Stoiljković 5.

CRVENA ZVEZDA – ŽKD MARIBOR 58:45 (20:17,13:11,12:9,13:8)
CRVENA ZVEZDA: Zec 19, Obradović, Lukić 2, Stojčević, Bogičević 6, Arsenić 14, Katanić 9, Lazović, Vučetić 5, Bojović 3.
MARIBOR: Galić, Čas 3, Sevšek 4, Gerić 9, Črešnik 9, Stergar 4, Špes 1, Gwashavanhua 2, Kokot 8, Dvoršak 4, Škrobalj 1.

ACTAVIS ACADEMIA LESKOVAC – ŽKD MARIBOR 45:30 (18:3,7:11,13:6,7:10)
ACTAVIS AKADEMIJA LESKOVAC: Knežević, Stojanović Mi. 2, Pešić 7, Stojanović Ma. 7, Filipović, Nikolić, Đorđević, Moduš 4, Kocić 4, Ilić 4, Jovanović, Stoiljković 17.
MARIBOR: Galić 2, Čas 1, Sevšek, Gerić 4, Črešnik 6, Stergar 3, Špes, Gwashavanhua 4, Kokot 6, Dvoršak 4, Škrobalj.

ATHLETE CELJE – CRVENA ZVEZDA 67:53 (9:9,21:14,15:14,22:16)
ATHLETE CELJE: Belak 3, Potočnik 24 Mišeljić 9, Pučko 9, Sakalić, Kračan 4, Ocvirk 10, Žolnar, Šarlah, Dimec 7.
CRVENA ZVEZDA: Zec 8, Obradović, Lukić, Stojčević 2, Bogičević 9, Arsenić 22, Katanić 8, Lazović, Vučetić 2, Bojović 2.

TUZLA

JEDINSTVO BH TELEKOM – SLOBODA 58:54 (13:8,13:18,17;17,15:11)
JEDINSTVO BH TELEKOM: Šišić 6, Rendić 2, Mujkanović, Perko, Bujak, Perko A. 2, Kasumović 1, Brčanović 26, Kikanović, Hadžiefendić 18, Murselović, Glotić 3.
SLOBODA: Odđić, Dodik 2, Damjanović, Azinović 5, Pajić 15, Radanović 11, Suzić 4, Cvijanović 2, Krakić 1, Reljić 6, Radaković 8.

U BCAA Super League također su odigrana tri turnira i to u Kostreni, Korivnici i Goli.

GOLA

DHP DRNJE – AKADEMIJA RATGEBER 36:87 (6:23, 4:25, 16:16, 10:23)
DHP DRNJE: Dečković 3, Švegović, Gaži A. 4, Široki 2, Mlinarić 4, Igrec, Gaži E. Ilotić 2, Šestak V. 14, Bartolović, Golubić, Šestak K. 7.
AKADEMIJA RATGEBER: Orosz 2, Gibicz 3, Toth R. 5, Totoh v. 2, Renner 6, Mandi 20, Koborg 12, Horvath E., Reisz 2, Horvath Z. 8, Gulijas 6, Bognar 21.

DHP DRNJE – TREŠNJEVKA 09 54:88 (11:18, 8:25, 14.29, 21.16)
DHP DRNJE: Dečković 1, Švegović 2, Gaži A. , Široki 2, Mlinarić, Igrec 7, Gaži E 2. Ilotić 4, Šestak V. 26, Bartolović , Golubić 2, Šestak K. 8.
TREŠNJEVKA: Kocurek 8, Erjavec 9, Lončar, Bilić 9, Gnjidić 10, Baković 2, Matijević 5, Matković 11, Galić M. 17, Špoljar 3, Galić Maria 14, Vreš

KOPRIVNICA

KOPRIVNICA – KRKA 56:63 (22:10, 5:24, 17:12, 12:17)
KOPRIVNICA: Hegedušić 8, Matovina, Kovačić, Čehok 12, Relja-Podhraški, Triplat 2, Ilić 16, Baranašić, Mihalić 18, Kvakarić, Hruško, Vrban.
KRKA: Jurečić 2, Koračin 10, Zoran 14, Abunar 17, Mervar 8, Skube 4, Lesjar, Majković 2, Vrščaj, Špoljar 6.

JEDINSTVO BH TELEKOM – GROSUPLJE 66:68 (15:25,15:12,12:11,24:20)
JEDINSTVO BH TELEKOM: Klempić, Ruščuklić 7, Glotić 6, Čehajić 2, Karahamović 2, Kamerić, Brčaninović 37, Perko 12, Vojvodić, Murselović.
GROSUPLJE: Riškovec 16, Kenda 9, Nehle 12, Adamić, Nose 3, Jamnik 10, Goršić 8, Plevnik 10.

JEDINSTVO BH TELEKOM – KRKA 63:86 (18:16, 18:32, 15:25, 12:13)
JEDINSTVO BH TELEKOM: Klempić, Ruščuklić 4, Glotić 10, Čehajić 4, Karahamović 2, Kamerić 4, Brčaninović 17, Perko 10, Vojvodić 4, Murselović 8.
KRKA: Jurečić 7, Koračin 12, Zoran 28, Abunar 21, Mervar 4, Skube, Lesjar 4, Majković 1, Vršča 2, Špoljar 7.

KOPRIVNICA – GROSUPLJE 61:84 (10:18, 24:18, 15:29, 12:21)
KOPRIVNICA: Hegedušić 2, Matovina, Kovačić, Čehok 22, Relja-Podhraški, Triplat 4, Ilić 11, Baranašić 2, Mihalić 20, Kvakarić, Hruško, Vrban.
GROSUPLJE: Friškovec 20, Kenda 4, Nehle 7, Adamić, Boh 1, Nose 3, Jamnik 24, Goršić 19, Plevnik 6.

KOSTRENA

BAKAR – CROATIA BOROVJE 44:72 (11:16, 12:21, 15:13, 6:22)
BAKAR: Jankovac 5, Katić, Šogolj, Blažević 5, Baždarić, Petelin 1, Božić 16, Budisavljević M. 2, Okić 15, Nujić, Budisavljević I., Šimunović
CROATIA BOROVJE: Sopta 3, Stefanov 2, Barić-Cvenk 4, Radoš 2, Nešin 1, Kostić 2, Čulina 15, Posavec 16, Benković 21, Mikšić 6

CROATIA BOROVJE – NOVI ZAGREB 56:54 (21:10, 13:10, 10:14, 12:20)
CROATIA BOROVJE: Sopta, Stefanov, Barić-Cvenk, Radoš, Nešin, Kostić 3, Čulina 20, Posavec 16, Benković 13, Mikšić 4
NOVI ZAGREB: Grizelj G. 2, Soldo, Tadić 36, Bilić-Pavlinović 6, Kožuljević, Jozić 6, Grizelj D., Kapović, Protić 4

BAKAR – NOVI ZAGREB 53:71 (9:26,12:16,19:15,13:14)
BAKAR: Jankovac, Katić 2, Šogolj, Blažević 14, Baždarić, Petelin 4, Božić 17, Budisavljević M. , Okić 8, Nujić, Budisavljević I., Šimunović 8.
NOVI ZAGREB: Grizelj G. 6, Soldo 2, Tadić 24, Bilić-Pavlinović 13, Kožuljević 12, Jozić 6, Grizelj D 4., Grgurić, Protić 2.