Žižić startao i opravdao očekivanja, Bogdanović solidan

Tri naša košarkaša bila su aktivna sinoć na NBA parketima. Ante Žižić startao je u prvoj petorci i potpuno opravdao trenerovo povjerenje. Bojan Bogdanović odradio je solidan posao, ali Pacersi su poraženi na gostovanju u glavnom gradu. Dragan Bender je odradio još jednu uobičajenu utakmicu, a njegovi Sunsi upisali su uobičajeni poraz od prvaka.

Cavsi su slavili u gostima kod Bullsa na Jamesov pogon (33 poena, 13 skokova, 12 asistencija) rezultatom 114:109. Ante Žižić počeo je utakmicu u prvoj petorci, odigrao 20 minuta i postigao 14 koševa i uhvatio šest skokova. Valentine je ubacio 34 kod Bullsa.

Bradley Beal predvodio je Wizardse s 19 koševa do pobjede nad Bojanovim Pacersima (109:102). Babo je ubacio 11 uz šut iz igre 4/7. Odličnu utakmicu je s klupe odradio Stephenson koji je ubacio 25 poena.

Cook s 28 i Green s 25 predvodili su prvake do lagane pobjede nad Sunsima u Arizoni, 124:109. Jackson je predvodio poražene s 36 koševa, dok je naš Dragan Bender za 35 minuta igre ubacio 6 poena te uhvatio šest skokova i podijelio šest asistencija.