Zubac u odličnom terminu na HRT-u!

I ove subote nacionalna televizija u sklopu svoga programa donosi jednu NBA  utakmicu u izravnome prijenosu. Ovog puta, izbor je pao na dvoboj jednih od glavnih favorita za osvajanje prstena (Clippersa) i New Orleans Pelicansa.

Momčad Ivice Zupca gostuje kod Pelicansa u odličnome terminu za gledatelje u Hrvatskoj, 21.30h. Hrvatski centar ove sezone vrlo dobro koristi svoje minute, iako ostaje pomalo nejasno zašto ne dobiva više prilika. Naime, Ivica većinu utakmica započinje u petorci, a na parketu u prosjeku provodi 17 minuta. Za to vrijeme ima i više nego dobre brojke, 8.3 poena i 7 skokova.

Clippersi su trenutno treća momčad Zapadne konferencije s omjerom 29:13, dok New Orleans drži 12. mjesto s 16 pobjeda i 26 poraza.

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com