Četvrtak, 29 srpnja, 2021
More

    POPULARNE OBJAVE

    Dijaspora: Odlični Hrvati u Španjolskoj

    I ovaj vikend naši igrači su bili aktivni diljem Europe i svijeta. Odličnim su se pokazali Hrvati u Španjolskoj. Ante Tomić je bio najbolji igrač Barcelone, Damjan Rudež Zaragoze, a Damir Markota u Bilbau. Već standardno Veljko Budimir, Matija Poščić i Hrvoje Puljko su odlični u Mađarskoj, a Leon Radošević dominira u Njemačkoj.

    - Advertisement -

    Da ne nabrajamo sve ovdje krenimo abecednim redom.

    [prank p=”AUSTRIJA” ekipa=””]

    UBSC Graz – Klosternburg 79:89

    Milan Stegnjaić – 33 min, 14 p, 5 sk, 1 as, 2 ol

    Furstenfeld – Gmunden 75:100

    trener Krešimir Bašić

    [/prank]

    [prank p=”BELGIJA” ekipa=””]

    Kangoreoes – Oostende 81:107

    Dario Gjergja – trener

    [/prank]
    [prank p=”BUGARSKA” ekipa=””]
    Lukoil Academic

    Jure Lalić – slobodan ovo kolo

    [/prank]

    [prank p=”CIPAR” ekipa=””]

    Keravnos – Apoel 74:78

    Marijo Hajdić – statistika nije dostupna

    [/prank]
    [prank p=”GRČKA” ekipa=””]

    PanathinaikosApollon Patras 63:82

    Roko Ukić (Pao) – 14 min, 4 p, 2 il

    Alen Trepalovac (Apo) – nije bio u sastavu

    Ikaros – PAOK 78:86

    Ante Mašić – 34 min, 6 p, 1 as, 2 ol, 1 il

    Aris – Kolossos 57:68

    Marko Car – 10 min, 3 p, 2 sk, 2 as, 1 ol, 1 il

    GRČKA DRUGA LIGA:

    Koroivos – Pagrati 78:69

    Petar Ćosić – 17 min, 4 as, 1 ol

    [/prank]
    [prank p=”ITALIJA” ekipa=””]

    Umana Venezia – Libertas Pesaro

    Hrvoje Perić – 17 min, 3 p, 3 sk, 2 as

    Sutor Montegranaro – Vanoli Cremona 90:95

    Željko Šakić (Mon) – 32 min, 12 p, 7 sk, 2 as

    Šime Špralja (Cre) – 22 min, 5 p, 5 sk, 2 ol, 2 bl

    TALIJANSKA DRUGA LIGA:

    Upea Capo d’Orlando – Brescia 97:90

    Sandro Nicević – 29 min, 22 p, 3 sk, 3 as, 1 ol, 1 bl
    [/prank]

    [prank p=”JAPAN” ekipa=””]

    Wakayama Trians

    trener Željko Pavličević

    Tsukuba Robots 

    Ljubiša Vrcelj

    nastavljaju prvenstvo 25.1.2014

    [/prank]

    [prank p=”LITVA” ekipa=””]

    Juventus – Lietkabelis 82:57

    Goran Vrbanc – 31 min, 11 p, 4 sk, 2 ol, 3 il

    [/prank]

    [prank p=”KOSOVO” ekipa=””]
    Peja – Teo Šimović, trener Danijel Lutz

    Bashkimi – Josip Blajić, Dino Erceg

    Pauza

    [/prank]
    [prank p=”MAĐARSKA” ekipa=””]
    Alba – Kaposvari 93:73

    Hrvoje Puljko – 29 min, 20 p, 3 sk, 1 as, 1 ol

    Marso NYKK – Szedeak 89:78

    Matija Poščić – 29 min, 13 p, 13 sk, 1 as, 4 ol, 3 bl

    Falco KC – PVSK Pannon 74:73

    Veljko Budimir – 35 min, 24 p, 3 sk, 2 as, 2 ol

    Marino Šarlija – 26 min, 13 p, 6 sk, 1 as, 3 ol, 2 bl

    [/prank]

    [prank p=”NIZOZEMSKA” ekipa=””]
    GasTerra Groningen – Weert 97:46

    trener Ivica Skelin
    [/prank]
    [prank p=”NORVEŠKA” ekipa=””]

    Nije bilo utakmica.

    [/prank]

    [prank p=”NJEMAČKA” ekipa=””]

    Ludwigsburg – Brose Baskets 69:80

    Mario Stojić – 1 min – bez učinka

    Fraport SKY – ALBA 54:68

    Leon Radošević – 19 min, 19 p, 2 sk, 1 as

    Bremerhaven – TBB Trier 85:80

    Luka Buntić – nije bio u sastavu 

    Marin Petrić – nije bio u sastavu 

    Phoenix Hagen – MBC 73:80

    Hrvoje Kovačević – 40 min, 13 p, 5 sk, 1 bl

    trener Silvano Poropat

    NJEMAČKA DRUGA LIGA:

    ETB Wohnbau – Finke Baskets 77:69

    Marco Buljević – 31 min, 11 p, 4 sk, 5 as

    Heidelberg – Kirchheim 85:90

    Ivan Buntić – 7 min, 3 p, 1 sk
    [/prank]

    [prank p=”RUMUNJSKA” ekipa=””]
    Steaua – Nikša Bavčević –  trener

    Sibiu – Matija Češković

    Pitesti – Pankracije Barać, Ante Krapić

    Prvenstvo se nastavlja 18. siječnja

    [/prank]
    [prank p=”RUSIJA” ekipa=””]

    BC Astana – CSKA 69:88

    Andrija Žižić – 17 min, 5 p, 4 sk, 4 il

    Lyetuvos Rytas – Lokomotiv 81:84

    Aco Petrović (Lye) – trener

    Krunoslav Simon (Lok) – nije bio u sastavu

    Khimky – Krasny Oktyabr 99:78

    Krešimir Lončar – 18 min, 8 p, 3 sk, 1 as,

    Marko Popović – 22 min, 12 p, 5 as, 3 sk, 3 ol, 4 il

    [/prank]
    [prank p=”SLOVAČKA” ekipa=””]

    Iskra Svit slobodni

    Andrija Hrkač

    Saša Janković

    Željko Novak

    trener Rudolf Jugo

    Inter Bratislava – Nitra 74:75

    Sven Smajlagić – nije bio u sastavu

    Levice – Nova Ves 80:77

    Luka Vlaić – 13 min, 2 p, 4 sk, 1 bl

    Banska Bystrica – Handlova 90:70

    Ivica Cvitanović – 13 min, 4 p, 4 sk, 1 as, 1 bl

    Komarno – Prievidza 69:82

    Marko Batina – 25 min, 10 p, 3 sk

    Dražen Klarić – 35 min, 27 p, 9 sk

    trener Krunoslav Krajnović

    [/prank]
    [prank p=”SLOVENIJA” ekipa=””]

    Maribor – Rogaška 79:78

    Jozo Brkić  – 16 min, 11 p, 5 sk

    Splosna plovba – Helios 66:72

    Igor Marić – 18 min, 3 p, 5 k, 2 as

    Union Olimpija – Široki 77:62

    Dražen Bubnič – bez učinka

    Jakov Vladović – bez učinka

    Paolo Marinelli – nije igrao

    Krka – Cholet 80:63

    Zvonko Buljan – 17 min, 10 p, 5 sk, 2 ol

    Grosuplje – Zlatorog 76:70

    Frano Marasović – bez učinka

    [/prank]
    [prank p=”ŠPANJOLSKA” ekipa=””]
    Cajasol – Blusens 80:71

    Mario Delaš – 18 min, 4 p, 2 sk

    Estudiantes – CAI Zaragoza 62:89

    Marko Banić (Est) – 27 min, 14 p, 8 sk, 2 as, 1 ol

    Damjan Rudež (Zar) – 22 min, 18 p

    Juventut – Bilbao 80:70

    Fran Pilepić – 17 min, 7 p, 1 ak

    Damir Markota – 26 min, 11 p, 3 sk, 1 as

    Zoran Vrkić – 17 min, 6 p, 3 sk, 1 as, 1 ol

    Valencia – Canarias 92:67

    Velimir Perasović – trener

    Barcelona – Murcia 96:63

    Ante Tomić – 15 min, 17 p, 3 sk, 1 as, 3 ol

    Mario Hezonja – 17 min, 7 p, 2 sk, 2 as, 2 ol, 1 bl

    Real Madrid – Fuenlabrada 96:81

    Dontaye Draper – 21 min, 3 p, 1 sk, 3 as, 1 ol

    ŠPANJOLSKA DRUGA LIGA

    Cocinas.com – Coruna 80:58

    Ante Gospić – 22 min, 18 p, 6 sk, 2 as, 1 ol.
    [/prank]
    [prank p=”ŠVEDSKA” ekipa=””]

    Sodertalje – Eco Orebro 88:74

    Toni Bizaca (Sod) – 30 min, 22 p, 9 sk, 4 as, 2 ol

    Dino Butorac (Sod) – nije bio u sastavu

    Mario Pešut (Eco) – 22 min, 2 p, 6 sk, 6 as, 1 ol
    [/prank]
    [prank p=”ŠVICARSKA” ekipa=””]

    Boncourt – Lugano Tigers 67:87

    Marin Bavčević – bez učinka

    Geneve Lions – Starwings 92:56

    Andrej Štimac (Gen) – 29 min, 13 p, 10 sk,  2 as

    Robert Devčić (Sta) – nije igrao

    Ivan Rudež (Gen) – trener

    Fribourg – Monthey 98:91

    Marko Kraljević – nije igrao

    [/prank]
    [prank p=”TURSKA” ekipa=””]
    Fenerbahče Ulker Olin Edirne 101:69

    Luka Žorić  – 22 min, 10 p, 4 sk, 2 as, 1 ol

    Bojan Bogdanović – 15 min, 5 p, 1 il

    Royal Hali – Tofas 85:68

    Rok Stipčević – 24 min, 8 p, 3 sk, 2 ol, 1 il

    Banvit – Bešiktaš 80:72

    Tomislav Ružić – 21 min, 6 p, 5 sk, 2 as, 1 il

    Trabzonspor – Usak Sportif 100:83

    Andrija Stipanović – 20 min, 13 p, 4 sk, 1 as

    Turk Telekom – Aliaga Petkim 96:80

    Lukša Andrić – 24 min, 15 p, 6 sk, 2 as, 2 ol, 2 il

    Selcuk – Anadolu Efes 76:72

    Zoran Planinić – 24 min, 11 p, 3 sk, 3 as, 1 ol, 3 il

    Stanko Barać – nije bio u sastavu

    TURSKA DRUGA LIGA:

    Hacettepe – Istanbul DSI 76:85

    Nenad Delić – 22 min, 21 p, 2 sk, 1 ol, 5 il
    [/prank]

    [prank p=”UKRAJINA” ekipa=””]

    Odessa – Mykolaiv 79:78

    Mateo Kedžo – 28 min, 10 p, 4 sk, 2 as

    [/prank]
    [prank p=”UJEDINJENO KRALJEVSTVO” ekipa=””]
    Glasgow Rocks – Birmingham 95:73

    Fran Urli – 20 min, 13 p, 3 sk
    [/prank]

    Ako i dalje ako primjetite da neki igrač nedostaje javite nam na mail crosarka@gmail.com ili na našu Facebook stranicu.


    Napomena: Podebljana su imena klubova s našim predstavnicima Oznake: min = minute u igri, p = broj poena, sk = broj skokova, as = broj asistencija, ol = broj osvojenih lopti, bl = broj blokada


    - Advertisement -

    NAJČITANIJE VIJESTI TJEDNA

    zadnje objave

    NE PROPUSTITE