Četvrtak, 5 kolovoza, 2021
More

    POPULARNE OBJAVE

    Dijaspora: Tjedan u znaku Marija Hezonje

    Novi tjedan iza nas donio nam je i nove nastupe brojnih hrvatskih košarkaša u dijaspori. Na najvišim, prvoligaškim razinama, odlične su partije pružili Bruno Šundov te Andrija Stipanović, a na nižim razinama posebno su impresivni bili Hrvati u trećoj njemačkoj ligi te Damir Rančić u trećoj talijanskoj koji je ubacio sedam trica. Ipak, priča tjedna je i dalje Mario Hezonja te njegova fenomenalna partija gdje je pokazao svu raskoš svog talenta. Velik je broj naših košarkaša proteklog pružio vrlo dobre nastupe diljem Europe, a više o svemu možete pronaći u nastavku.

    - Advertisement -

    [prank p=”AUSTRIJA” ekipa=””]

    UBSC Graz

    Milan Stegnjaić – slobodan

    Klosterneuburg – Gmunden 72:90

    Krešimir Bašić – trener

    AUSTRIJSKA DRUGA LIGA

    Basket Flames – Vienna Timb. 61:70

    Marko Morić
    [/prank]

    [prank p=”BELGIJA” ekipa=””]

    Kangoeroes – Oostende 99:73

    Dario Gjergja – trener

    [/prank]
    [prank p=”BUGARSKA” ekipa=””]
    Lukoil Academic – Tundja Yambol 107:75

    Jure Lalić – 17 min, 16 p, 4 sk, 1 ol, 1 bl

    [/prank]

    [prank p=”FRANCUSKA” ekipa=””]

    FRANCUSKA DRUGA LIGA

    Souffel – Boulogne 65:79

    Vedran Morović – 23 min, 16 p, 3 sk, 4 as, 2 ol

    [/prank]
    [prank p=”GRČKA” ekipa=””]

    Panathinaikos – Ilysiakos 83:77

    Roko Ukić – 26 min, 10 p, 6 as, 3 sk, 1 ol, 2 il

    [/prank]
    [prank p=”ITALIJA” ekipa=””]

    Vanoli Cremona – Sidigas Avellino 83:75

    Šime Špralja – 14 min, 7 p, 5 sk

    JuveCaserta – Sutor Montegranaro 75.68

    Željko Šakić – 23 min, 6 p, 7 sk, 1 as

    Dinamo Sassari – Umana Venezia 100:95

    Hrvoje Perić – 20 min, 20 p, 4 sk, 2 as

    TALIJANSKA DRUGA LIGA

    Upea Capo d’Orlando – Veroli 75:59

    Sandro Nicević – 27 min, 8 p, 6 sk, 2 as

    TALIJANSKA TREĆA LIGA

    Bari – Firenze 61:107

    Damir Rančić – 24 min, 23 p, 2 sk, 1 as

    [/prank]

    [prank p=”IZRAEL” ekipa=””]

    Maccabi Tel Aviv

    Andrija Žižić –  slobodan

    [/prank]

    [prank p=”JAPAN” ekipa=””]
    Tochigi Brex – Wakayama Trians 67:72

    Željko Pavličević – trener

    [/prank]

    [prank p=”KOSOVO” ekipa=””]

    Peja – RTV 21 106:81

    Teo Šimović – 16 min, 8 p, 2 sk, 1 bl

    [/prank]

    [prank p=”LITVA” ekipa=””]
    Lietkabelis – Nevezis 96:69

    Goran Vrbanc – 27 min, 24 p, 4 sk, 2 ol, 1 il

    Lietuvos rytas – slobodnan

    Aco Petrović – trener

    [/prank]
    [prank p=”MAĐARSKA” ekipa=””]

    ZTE KK – PVSK Pannon 86:66

    Veljko Budimir – 33 min, 10 p, 3 sk, 4 as, 2 ol

    Marino Šarlija – 31 min, 12 p, 6 sk, 3 as, 2 ol, 2 bl

    Szedeak – Jaszberenyi 84:77

    Bruno Šundov – 33 min, 21 p, 10 sk

    Jaszberenyi – Falco KC 87:86

    Bruno Šundov – 31 min, 19 p, 5 sk, 2 as, 1 ol

    Marso NYKK – Szedeak 77:85

    Kormend – Marso NYKK 101:87

    Matija Poščić – nije bio u momčadi

    Jaszberenyi – Kormend 88:79

    Bruno Šundov – 29 min, 21 p, 10 sk, 1 ol

    Kaposvari

    Hrvoje Puljko – slobodan

    [/prank]

    [prank p=”NIZOZEMSKA” ekipa=””]
    Weert – GasTerra Groningen 38:79

    Ivica Skelin – trener
    [/prank]
    [prank p=”NORVEŠKA” ekipa=””]

    Asker Aliens – Gimle 82:80

    Igor Sedlar – slobodan

    [/prank]

    [prank p=”NJEMAČKA” ekipa=””]

    MBC – EWE Baskets 99:87

    Hrvoje Kovačević – nije bio u momčadi

    Silvano Poropat – trener

    Trier – Ludwigsburg 78:77

    Luka Buntić – nije bio u momčadi

    Marin Petrić (Tri) – 3 min, bez učinka

    Mario Stojić  (Lud) – 11 min, 3 sk

    ALBA – Brose Baskets 70:58

    Leon Radošević – 24 min, 11 p , 5 sk, 2 as, 2 ol, 1 bl

    NJEMAČKA DRUGA LIGA

    Kirchheim – Chemnitz 82:78

    Ivan Buntić – 4 min, 2 p, 3 sk

    Jena – ETB Wohnbau 87:88

    Marco Buljević – 32 min, 18 p, 5 sk, 1 as, 1 bl

    NJEMAČKA REGIONAL LIGA

    TV 1872 Saarlouis – Baskets 98 Volklingen 85:88

    Matteo Juričić – 40 min, 20 p, 3 sk, 4 as, 1 ol

    Đuro Bjegović – 38 min, 29 p, 12 sk, 5 as, 4 ol

    Miloš Drča – nije bio u momčadi

    [/prank]

    [prank p=”PORTUGAL” ekipa=””]

    PORTUGALSKA DRUGA LIGA

    Illiabum

    Filip Torić – slobodan

    [/prank]

    [prank p=”RUMUNJSKA” ekipa=””]

    Pitesti

    Pankracije Barać – slobodan

    CSU Sibiu – BC Timisoara 85:71

    Matija Češković (Sib) – 36 min, 18 p, 2 as, 2 ol

    Timba 86:81

    Vedran Nakić – slobodan

    Craiova – Gaz Metan 106:78

    Petar Babić – 15 min, 9 p, 1 sk, 4 as, 2 ol

    U. Mobitel CN. – Ploiesti 68:78

    Ante Krapić – 22 min, 14 p, 3 sk, 1 as

    Steaua – Oradea 83:97

    Nikša Bavčević – trener

    [/prank]

    [prank p=”RUSIJA(VTB)” ekipa=””]

    Teiumph – Khimky igraju 23. ožujka

    Marko Popović

    Krešimir Lončar

    Lokomotiv – PGE Turow igraju 23. ožujka

    Krunoslav Simon

    Lyetuvos Rytas – Enisey 103-97

    Aco Petrović – trener

    [/prank]
    [prank p=”SLOVAČKA” ekipa=””]

    Handlova – Iskra Svit 71:91

    Andrija Hrkač – 6 min

    Saša Janković – 38 min, 19 p, 5 sk, 1 as, 4 ol, 1 bl

    Rudolf Jugo – trener

    Komarno – Nitra 69:80

    Sven Smajlagić – nije ulazio u igru

    Banska Bystrica – Prievidza 79:92

    Marko Batina – 25 min, 13 p, 4 sk, 1 as

    Dražen Klarić – 29 min, 10 p, 4 sk

    Stjepan Tešija – 18 min, 7 p, 8 sk, 2 as, 1 ol

    Rudolf Jugo – trener

    [/prank]
    [prank p=”SLOVENIJA” ekipa=””]

    Sp.p. Portorož – Geoplin Slovan 69:59

    Vjeran Soldo – 31 min, 7 p, 3 sk, 2 as

    Stipe Modrić – 4 min, 3 sk, 1 as, 1 bl

    Helios

    Igor Marić – slobodan

    Zlatorog

    Frano Marasović –slobodan

    Rogaška

    Jozo Brkić – slobodan

    Tajfun

    Mladen Primorac – slobodan

    Mega Vizura – Union Olimpija 80:85

    Jakov Vladović – 30 min, 6 sk, 7 as, 4 ol

    Paolo Marinelli – nije ulazio u igru

    Dražen Bubnić – ozlijeđen

    Krka – Radnički 83:57

    Zvonko Buljan – 31 min, 13 p, 9 sk, 2 as, 2 ol

    [/prank]
    [prank p=”ŠPANJOLSKA” ekipa=””]

    CAI Zaragoza Rio Natura Monbus 85:58

    Damjan Rudež (Zar) – 26 min, 14 p, 6 sk, 3 as, 1 ol

    Mario Delaš (RNM) – 27 min, 7 p, 6 sk, 1 as

    Real Madrid – Murcia 102:65

    Dontaye Draper (Rea) – ozljeda

    Estudiantes – Laboral Kutxa 84:87

    Marko Banić – 20 min, 4 p, 1 sk, 1 as

    Gran Canaria 2014 – Bilbao Baskets 77:70

    Damir Markota – 27 min, 9 p, 5 sk, 2 as

    Fran Pilepić – 10 min, 1 sk, 1 as

    Zoran Vrkić – 3 min, 2 p

    Valencia – Unicaja 91:83

    Velimir Perasović – trener

    FC Barcelona – La Bruixa d’Or 91:63

    Ante Tomić – 18 min, 8 p, 5 sk, 2 as, 

    Mario Hezonja – 20 min, 26 p, 5 sk, 1 ol

    ŠPANJOLSKA DRUGA LIGA

    Palencia – Cocinas.com 65:59

    Ante Gospić – 16 min, 2 p

    Planasa Navarra – Coruna 71:67

    Ivan Krolo – 23 min, 5 p, 9 sk, 1 as, 2 bl

    ŠPANJOLSKA TREĆA LIGA

    Azpeitia – Fuenlabrada 70:85

    Ivan Ćubela – 21 min, 10 p, 3 sk, 1 as, 1 ol, 1 bl

    Marin

    Dino Erceg

    [/prank]
    [prank p=”ŠVEDSKA” ekipa=””]

    LF Basket – Sodertalje 66:89

    Toni Bizaca – 17 min, 10 p, 3 sk, 2 as, 2 ol, 1 bl

    Dino Butorac – 18 min, 11 p, 1 sk, 1 ol

    Norrkoping – Eco Orebro 88:71

    Mario Pešut – 31 min, 13 p, 6 sk, 2 as, 3 ol
    [/prank]
    [prank p=”ŠVICARSKA” ekipa=””]

    Fribourg Lugano Tigers 102:81

    Marko Kraljević (Fri) – 2 min, bez učinka

    Marin Bavčević (Lug) – 11 min, 3 p, 1 sk, 1 as

    Boncourt – Starwings 90:79

    Robert Devčić – nije ulazio u igru

    Geneve Lions – Neuchatel 64:61

    Andrej Štimac – 27 min, 8 p, 5 sk, 1 as, 1 ol

    Ivan Rudež – trener

    [/prank]

    [prank p=”TURSKA” ekipa=””]

    Fenerbahče – Banvit BK 78:79

    Bojan Bogdanović  – 22 min, 10 p, 2 sk, 2 as

    Luka Žorić – 28 min, 22 p, 5 sk, 1 as, 2 bl

    Olin Edirne – Anadolu Efes 65-99

    Zoran Planinić – 17 min, 9 p, 6 as, 2 sk, 1 bl, 1 il

    Stanko Barać – nije u sastavu zbog ozljede

    Trabzonspor Tofas 95:81

    Andrija Stipanović (Tra) – 28 min, 23 p, 11 sk, 2 as

    Rok Stipčević (Tof) – 12 min, 2 as

    TED Kolejliler – Bešiktaš 68:75

    Tomislav Ružić – 17 min, 5 p, 6 sk

    Karsiyaka – Turk Telekom 90:80

    Lukša Andrić – 18 min, 10 p, 1 sk, 1 ol, 2 bl, 2 il

    TURSKA DRUGA LIGA:

    Istanbul DSI  – Maliye Milli 81:72

    Nenad Delić – 25 min, 11 p, 7 sk, 2 as, 1 bl, 4 il

    [/prank]

    [prank p=”UKRAJINA” ekipa=””]

    Mykolaiv – Hoverla 70:60

    Mateo Kedžo – 25 min, 13 p, 2 sk, 4 as, 1 ol

    [/prank]
    [prank p=”UJEDINJENO KRALJEVSTVO” ekipa=””]
    Glasgow Rocks

    Fran Urli – slobodan
    [/prank]

    Ako i dalje ako primjetite da neki igrač nedostaje javite nam na mail crosarka@gmail.com ili na našu Facebook stranicu.


    Napomena: Podebljana su imena klubova s našim predstavnicima Oznake: min = minute u igri, p = broj poena, sk = broj skokova, as = broj asistencija, ol = broj osvojenih lopti, bl = broj blokada


    - Advertisement -

    NAJČITANIJE VIJESTI TJEDNA

    zadnje objave

    NE PROPUSTITE