Dinamo Sassari na hrvatski pogon: Filip Krušlin i Miro Bilan u formi

Dinamo Sassari ove sezone igra na hrvatski pogon. Reprezentativci Filip Krušlin i Miro Bilan nastavljaju sa sjajnom formom u posljednje vrijeme. Njihov Dinamo je održao utrku za vodećim pozicijama Serie A, a ovog puta je nastradala Reyer Venezia, i to rezultatom 96:88

Filip Krušlin je odradio svoju ponajbolju utakmicu sezone te je završio na 20 poena uz dva skoka i asistencije za 23 minute na parketu. Miro Bilan je odigrao također 23 minute te je upisao 18 poena, šest skokova i tri asistencije. Toni Katić je odigrao devet minuta te je upisao tek dvije asistencije i jedan skok.

Nakon 18 odigranih kola Dinamo Sassari drži drugo mjesto u talijanskom prvenstvu s omjerom od 13 pobjeda i pet poraza. Ispred je jedino euroligaš Olimpia Milano s omjerom 15-2. Reyer Venezia je trenutno peta s omjerom 12-7. U zadnjih deset utakmica je Sassari upisao tek jedan poraz.