Dobar nastup Bendera, Musa i dalje bez minuta

Sinoć se u NBA ljetnoj ligi odigralo deset utakmica. Od hrvatskih predstavnika aktivan je bio Dragan Bender, dok je Ante Toni Žižić ovog puta pratio susret s klupe. Džanan Musa također nije upisao minute u porazu Netsa od Wolvesa. Bender je upisao dobar nastup te je s 11 poena i 8 skokova sudjelovao u pobjedi Sunsa nad Orlando Magicom (71:53). Bio je to ujedno okršaj nadolazećih zvijezda, DeAndrea Aytona i Mohameda Bambe. Prvi pick drafta, Ayton, je predvodio Sunse do slavlja sa 17 poena i 13 skokova. Bamba je na drugoj strani zakazao te je upisao samo 4 poena uz pet skokova i pet blokada.

Žižićevi Cavsi bili su bolji od Indiana Pacersa rezultatom 93:88, a Žiža je ovog puta pošteđen nakon odličnih izdanja u prvim susretima. Cedi Osman je bio prvo ime Cavsa s 25 poena, 6 skokova i asistencija. Bivši Vitamin, Džanan Musa, ponovno je ostao bez minuta. Njegovi Netsi su poraženi od Wolvesa rezultatom 78:69. Vukove je do pobjede predvodio Jarell Terrell s 13 poena i pet skokova.