Dojkić i Ivanković nezaustavljive u EuroCupu

EuroCup u svome drugom kolu ponudio je nove zanimljive susrete u kojima su se u jedne od glavnih protagonistica prometnule hrvatske košarkašice Ivana Dojkić i Luca Ivanković. KSC Szekszard slavio je protiv ekipe Basket Hema SKW iz Belgije rezultatom 59:55, a igrač utakmice bila je upravo Ivana Dojkić koja je ubacila 28 poena uz osam ukradenih lopti, sedam skokova i četiri asistencije!

Luca Ivanković je za 32 minute igre ubacila 25 poena uz čak 14 skokova u gostujućoj pobjedi Bellona Kayseri Basketbola protiv Polkowica. Klaudija Periša priključila se sa sedam poena. Jelena Tomić bila je u ulozi jedne od sutkinja u Polkowicama.

Spomenimo još i nastup Marije Režan u ženskom izdanju Eurolige. Prvi centar hrvatske reprezentacije postigla je šest poena za 18 minuta igre u gostujućoj pobjedi USK Praga kod TTT Rige (73:66).