Domagoj Matić zadržao Agrodalm neporaženim

Košarkaši Agrodalma ostali su stopostotni. S novom domaćom pobjedom protiv KK Istrauni Zagrepčani su na omjeru 5-0 i dijele prvo mjesto s Goricom. Presudan je bio početak posljednje dionice kada se Agrodalm odvaja na plus 15 u jednom trenutku. Uspjeli su se gosti opasno približiti na minus četiri dvije minute prije kraja, no Zagrepčani su pokazali mirnoću u penal završnici i zasluženo slavili rezultatom 104:98

Prva liga, 5. kolo, 11. studeni:

Agrodalm – Istrauni 104:98 (27:23, 20:25, 30:16, 27:34)

Agrodalm: Mijić 18. Ćosić, Matić 28, Ribarić 14, Ceraj 15, Lončar, Žužul 8, Jelinić 11, Baran 8, Devčić 2

Istrauni: Ćosić, Bilalović 21, Milivojević, Grašo, Andabaka 19, Milekić 29, Gligorović 2, Šljuka 15, Brzica, Šimović 12

Gosti su se držali u egalu sve do završnice treće dionice kada se Agrodalm odvaja na prvu dvoznamenkastu prednost. Početkom četvrte četvrtine domaćini dolaze i do plus 15 pa je izgledalo da je utakmica riješena. Međutim, gosti se bude i svega dvije minute prije kraja dolaze na minus četiri. No, Zagrepčani u napetoj završnici mirno rješavaju utakmicu i zasluženo upisuju nova dva boda.